Harika Yorumlar

Konu Bilgileri;
Konu : Ezel Dizisi - KÜNYE
Yorumcu : Hy_Tr     
Yorum Sayısı : 0 Görüntüleme : 562
Etiketler: Ezel, Dizisi, KÜNYE,
Cevapla  Gönder 
 
Değerlendir:
  • 17 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Ezel Dizisi - KÜNYE
12-18-2009, 05:31 PM
Mesaj: #1
Ezel Dizisi - KÜNYE

EZEL BAYRAKTAR (Kenan İmirzalıoğlu)


Bu hikaye onun. Gerektiğinde acımasız olabilen, dünyaya şüpheyle bakan bir adam. Soğukkanlı, mesafeli. Kıvrak, ince bir zekası, keskin bir gözlem yeteneği var. Ondan aldıkları hayatın bedelini ödetmek için her şeyden, herkesten vazgeçebilir. Ezel'i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.


EYŞAN ATAY (Cansu Dere)


Hikayenin kalbindeki kadın. Ömer-Ezel'in vazgeçemediği aşkı. Ona kurulan tuzağın birinci ayağı. Doğuştan güzel, akıllı ve güçlü. Kendini maskelemekte, içini kemiren vicdan azabını bastırmakta ustalaşmış. Kimseye içini göstermiyor. O yüzden kimse bilmiyor. Aslında Eyşan hep geçmişi ve bugünü arasında bir sınırda yaşıyor.


CENGİZ ATAY (Yiğit Özşener)


Eyşan'ın kocası. Ezel'e kurulan tuzağın ikinci ayağı. Hayattan istediklerini almak için her türlü hainliği denemeyi göze almış bir adam. Hırsı, zekası ve şeytan tüyü ilk bakışta göze çarpıyor. Cengiz ne yapıp edip, istediğine ulaşıyor. Onun için etrafındaki dünyanın bir tane anlamı var : her şey bir oyun.


ALİ KIRGIZ (Barış Falay)


Cengiz'in otelinin güvenlik müdürü. Ezel'e kurulan tuzağın üçüncü ayağı. Güçlü ve hünerli. Geçmişte de, bugün de hayatın adaletsizliğine duyduğu öfke hiç dinmedi. Hayatında kimseye güvenmedi. Geçmişte yaptıkları, zaman geçtikçe daha tehlikeli hale getirdi Ali'yi.


BAHAR TEZCAN (Sedef Avcı)


Eyşan'ın kardeşi. Hikayenin hem içinde, hem dışında. Hem en zayıfları o, hem en kuvvetlileri. Saçının teni kıpırdamadan, cehennemin tam ortasına yontulmuş bir masumiyet heykeli gibi duruyor her şeyin ortasında. Her şey Bahar'la başladı. Hiyakenin sonunda, savaşın en kızgın anında, her şey, Bahar'la bitecek.


RAMİZ KARAESKİ (Tuncel Kurtiz)


Ezel'in hapishanede tanıştığı akıl hocası. Ezel'i gerçekleştiren mimar 1980'lerde büyük kumarhane patronu. Ağır bir cezayla hapishaneye düştükten sonra sakinleşmiş. Zenginliği de görmüş fakirliği de. Aşkı da görmüş, ihaneti de. Hayattan çok almış, ama çok da vermiş bir adam. Ramiz, unutmamayı öğretti Ezel'e. Dünyaya yepyeni, akıllı, kuşkucu ve hiç kapanmaz gözlerle bakmayı öğretti.


SERDAR TEZCAN (Salih Kalyon)


Eyşan'ın babası. İnsanların zayıf noktalarını bulup, onları sömürmekte, usta. Bu, kendi kızı olsa bile. En çok Eyşan'sa hatta... Serdar, Eyşan'ın temizlenmesine, değişmesine hiç bir zaman izin vermedi. Dünyada sevdiği iki şey var, güç ve kendi gücünün yarısı olan Eyşan...


CAN ATAY (Barış Serma)


Eyşan'ın dünyalar tatlısı oğlu. Akıllı, güler yüzlü, keyifli bir çocuk. Fazlaca bilmiş, fazlaca hareketli. Annesinin bir özelliğini birebir aldı Can. Her zaman zor olanı, tehlikeli olanı, heycanlı olanı seviyor, onun peşinden gidiyor.


MÜMTAZ UÇAR (Bayazıt Gülercan)


Ezel'in babası. 60 yaşlarında bir eski toprak. İyi bir marangoz. Geleneksel değerlere bağlı bir aile babası. Namusuna, onuruna, itibarına düşkün. Hayatı boyunda ''doğru'' yaşamaya çalıştı. Diğer aile fertlerinin aksine, Ömer'in suçlu olduğuna ikna oldu. Oğlunun ölümü onu yıkmadı ama sarstı.


MELİHA UÇAR (İpek Bilgin)


Ezel'in annesi. Gözleri görmüyor ama gören bir insandan çok daha iyi algılıyor dünyayı. Oğulları onun herşeyi. Ömer'in suçlu olduğuna asla inanmadı. Mahvoldu onun ölüm haberini aldığında. Yıllarca yasını tuttu oğlunun. Ama içinde biryerlerde umudunu kesmedi ondan. Kimselere söylemeden, sessizce bekliyor Ömer'in çıkıp gelmesini.


MERT UÇAR (Kemal Uçar)


Ezel'in kardeşi. Tecrübesiz ama yetenekli bir gazeteci olarak ülkenin ortalama gazetelerinden birinde çalışıyor. İçeride yumuşak kalpli bir genç. Abisinin suçlu olduğuna inanmadı, onun öldüğünü sandığı yıllar boyunca karakteri keskinleşti, hırçınlaştı. Bugün daha hırslı, daha öfkeli, daha kavgacı biri.


AYLİN ÇEVİK (Berivan Dural)


Genç, oldukça akıllı, iş bitiren bir kadın. Beyaz Yunus Oteli'nin halkla ilişkiler müdiresi. Ama Eyşan'ın asistanı gibi işliyor. İş hayatında Eyşan'ı tamamlıyor. Bir yandan ondan öğreniyor. Eyşan'ı kendisine örnek alıyor.


TEVFİK BOSTANCI (Sarp Akkaya)


Ali'ni sağ kolu. Otel'in güvenlik departmanında çalışıyor. İşi yeni öğreniyor. Bu yüzden çoğunlukta emri dinleyen ve yerine getiren adam. Herkes gibi, onun da sırrı var.


KAMİL ÇALICA (Güray Kip)


Ezel'in şoförü. Onun sessiz yoldaşı. Tüm sırlarını bilen birkaç kişiden biri. Ezel onu bataktan çekip çıkardı. Artık hayatının sonuna kadar Ezel'e sadık. Gerekirse seni senden bile korurum, der Ezel'e


ŞEBNEM SERTUNA (Bade İşcil)


Ezel'in asistanı. Kamil gibi, Şebnem'i de karanlık bir kuyudan, son anda çıkardı Ezel. O günden beri yanında. Becerikli, iş bitirici, biraz geveze, biraz sivri ama kesinlikle renkli bir genç kadın. Hayatında olması, Ezel'in işlerini kolaylaştırıyor.


NÜKHET ÖZBAĞ (Bengü Benian)


Eyşan'ın teyzesi. Hiç evlenmemiş, yıllardır İstanbul'da yalnız yaşıyor. Ölen anne ve babasının maaşlarıyla geçiniyor. Sadece kendi bildiği gibi yaşayan, dürüst bir kadın. İhtiyacı olduğunda, yeni bir başlangıç Eyşan'a fırsat verdi.


SENARYO
KEREM DEREN


YÖNETMEN
ULUÇ BAYRAKTARBu Konuyu Sosyal Ağ Web Sitelerinde Paylaşabilirsiniz...
 
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 


Forum'a Git:

Harika-Yorumlar Konu Bağlantı Araçları : Ezel Dizisi - KÜNYE
Etiketler :  
Site Ekle ,harika , yorum , yorumla , yorumlar , forum oyun , spor forum , site tanıt , websiteni ekle , paylaşım , haber yorum, şiir , resim ekle , site ekle , site tanıtım , yorumcu , office , harika site , vidyo , güzel yorumlar , resim yorumlari , rüya yorumları , grafik , tasarim , harika resimler , manzara resimleri , ilizyon, program indir, download, yükle, bedava indir, ücretsiz izle
Harika Konu Linki :  
Sitene Ekle Html Kodu :  
Link Ekle - URL Adresi :  


İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl