Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Özetleri
Konu / Yazar Etiketler
İzmir Hikayeleri Kitap Özetleri (Halid Ziya Uşaklıgil) - Bülent Uşaklıgil, Ziya, Halid, Özetleri, Kitap, Hikayeleri, İzmir,
Kitabın Adı : İzmir Hikayeleri
Yazarı : Halid Ziya Uşaklıgil
1.KİTABIN KONUSU: Yazar bu kitabını, ömrünün son yıllarında yaşadığı olayları hatırlamak maksadıyla yazmıştır.
2.KİTABIN ÖZETİ:’’İzmir Hikayeleri’’eski izmirin buram buram kokan havası, kenar köşe semtleri, oraların her sınıftan ve hertipten insanları, o döneminyaşam ortamını , gelenek ve görenekleri, kısacası bir zaman kesitinin İzmir folkloru , örnekleriyle , zengin bir kaynak halinde anlatılmaktadır.
3.KİTABIN ANA FİKRİ:Yazarın geçmiş yaşantısını hatırlamak maksadıyla yazdığı anısal öykülerdir.
4.KİTPTAKİ OLAYLARIN VE ŞAHISLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ:Kitaptaki olaylar tamamen halk yaşantısından alınmıştır.Kitabın kahramanları ise yine olaylarda olduğu gibi tamamen halk içerisinde yaşayan normal halk insanlardan seçilmiştir.
5.KİTAP HAKKINDA ŞAHSİ GÖRÜŞLER:Kitapokunmaya başlandığında kitabın önemli bir...
En Harika Maç Özetleri Buraya (günün, ayın, yılın maç özetleri) - Hy_Tr özetleri, maç, yılın, ayın, günün, Buraya, Özetleri, Maç, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Maç Özetleri Buraya (günün, ayın, yılın maç özetleri) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA MAÇ ÖZETLERİ EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN EN İYİ MAÇI SEÇİLECEKTİR!! :istebu:
Haneler [ Bölüm Özetleri ] - Hy_Tr Özetleri, Bölüm, Haneler,
Haneler

“Haneler”, bu haftadan itibaren artık Cumartesi akşamları ekranda!

Çakma Esra Erol; Hülya Kaneviçe’nin sunduğu ihtiyaç programı (desti izdivaç) skeci ortalığı karıştıracak.
Biri eşcinsel biri de zaten evli olduğu halde 2.eş almak için programa katılan adaylar izleyen herkesi kahkahalara boğacak.
Kanal D’nin, senaryosunu Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı ve Barkın Şenüren’in yazdıkları, yönetmenliğini Ayşe Durmaz’ın yaptığı, başrollerini; Ahmet Saraçoğlu, Serdar Orçin, Fırat Doğruloğlu, Murat Akkoyunlu, Bihter Dinçel, Kamil Güler, Alper Düzen, Boncuk Yılmaz, Serhan Ernak, Barış Başar, Özlem Türkad ile Onur Özcan’ın paylaştıkları, Ferhan Şensoy’un aynı ismi taşıyan ünlü eserinden uyarlanan “Haneler” adlı kabare programı bu akşam 3. bölümü ile ekrana geliyor.
Türkiye’nin, eczane, postahane, doğumhane, meyhane gibi değişik hanelerinden komik ve farklı olay ile tiplerin canlandırıldığı “Haneler”in bu bölümünde de hepsi birbirinden komik 8...
Aile Reisi Bölüm Özetleri - Hy_Tr Özetleri, Bölüm, Reisi, Aile,
1. Bölüm
Kimi zaman kavga, gürültü, kimi zaman yokluk, sıkıntı ama her zaman mutlu, hep sevgi dolu…
Star TV ekranlarında Base Yapım / Sergin Akyaz yapımcılğında,yönetmenliğini Şengül Halat Atak’ın üstlendiği,
Pınar Altuğ Atacan ve Emre Kınay’ın başrollerini paylaştığı yaz mevsimine uygun sıcacık bir dizi başlıyor…”Aile Reisi”…

Nazım ile Bahar, dört çocuk sahibi, birbirlerini seven evli bir çifttir. Karakterleri taban tabana zıt olunca ev hayatları da epey renkli ve hareketlidir. Bazılarına göre aynı evde yaşamaları bile mucizedir zaman zaman. Aşk için bir elmanın iki yarısı olunması beklenirken, onların biri elmaysa diğeri de armuttur.
Benzer Konu Etiketleri
günün ayeti, GÜNÜN DUASI, Doğum Gününde Pasta Kesme Adeti Nereden Geliyor?, günün sözü, günün sözü, GüNüN SöZü!!!Güzel Bir Sözü Olan Buraya!!, BİR GÜNÜN ARDINDAN, günün sözü, Ayın HaRiKa YoRuMCuSu, Nvidia DirectX 11 destekli ilk ekran kartını Şubat ayında satışa sunabilir, TRT, Süper Ligi şifresiz yayınlayacak, Yayin yasaği talebine red, Yola döşenen 2 mayin imha edildi, Bakan şimşek ocak ayinda evlenecek, Sayın üyelerimizin dikkatine!!, KIZMAK YOK AMA TIKLAYIN, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Turkcell Genel Müdürü Yılın Ceo'su Oldu, 17 günde 17 maç, Eren Erbay adlı yarışmacı ses tonunun farklılığını sergiliyor., trabzonspor maç özeti, galatasaray - trabzonspor maç özeti izleyin, gs maç fazlasıyla lider, Fb=1 Eskişehir=2 maç sonucu, Beşiktaş 1 Diyarbakır spor 1 maç sonucu, Panathinaikos maçı cep yakacak, Dizi izleme sitesi - dizi özetleri, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan...., YouTube'un aile salonu ne kadar güvenli?, evlilik ve aile sayısı, çocuklar duymasın aile resmi, Mustafa Sarp: "En Büyük Özelliğimiz Aile Bağımız", Yozgat Belediyesi'ne Ait Sosyal Market 20 Bin İhtiyaç Sahibi Aileyi Giydirdi, geniş aile özet, Ünlülerin Azraile Cevapları, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan....,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Serwery do CS 1.6 Non Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl