Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : şifreli
Konu / Yazar Etiketler
Sahteciliğe karşı 'şifreli' kağıt - Hy_Tr kağıt, şifreli, karşı, Sahteciliğe,

Kağıt üzerindeki veriler, hazırlanam saati ve kimlik bilgileri özel bir şifreleme sistemiyle kağıda işleniyor.

Konya'daki bir yazılım firması, belge içeriğindeki veriler, belgeyi hazırlayanla ilgili kimlik bilgileri, hazırlandığı zaman ve ortam gibi verilere ulaşılmasını sağlayan bir yazılım geliştirdi.


Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren bir yazılım ve danışmanlık şirketinin müdürü Ece Tarlan, evrak sahteciliği, resmi belge üzerinde tahrifat gibi sorunların son dönemlerde yoğun şekilde gündemegeldiğini belirtti.


Kendilerinin de evrak içeriğinin orijinalliğini koruma, doğrulama ve evrak üzerinde yapılmış olan değişiklikleri tespit etme ihtiyacına cevap vermek üzere bir yazılım geliştirmeyi düşündüklerini ifade eden Tarlan, ''Bu düşünceden hareketle yaklaşık 12 ay süren Ar-Ge çalışmaları sonrasında Belge İşaretleme Sistemi (BELİSİS) adını verdiğimiz...

Benzer Konu Etiketleri
ANTALYA'DA MÜTHİŞ KARŞILAŞMA ANTALYASPOR - F.BAHÇE 4-3, ANTALYASPOR - F.BAHÇE 1-1 Karşılaşmanın ilk yarısı oynanıyor, Paslanma Ve Çürümeye Karşı Otomobilinizin Bakımı, Gökhan'a karşılık Nonda + Hakan Balta!, kaan baybağ ve michael jackson karşılaştırması, Pinar karşiyaka farkli yendi, kalb kirizine karşı bir bardak su, Takla Atarak Karşı Şeride Geçti, Şans Eseri Ölen Olmadı, Kağıt Poşet, İskambil Kağıtları Şekilleri, Kâğıt Nasıl Yapılıyor, çıkarın kağıtları yazılı var,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Serwery Non Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl