Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : “Sınırsız
Konu / Yazar Etiketler
“Sınırsız Kardeşlik” için sınırı aştılar - rıdvan aştılar, sınırı, için, Kardeşlik”, “Sınırsız,
Şanlıurfa'da hafta sonu gerçekleşecek Dünya Akrobatik Motosiklet Şampiyonası,
Türkiye-Suriye sınırında nefes kesen bir akrobasi gösterisi ile başladı. Şanlıurfa Akçakale Gümrük Kapısı ile Suriye'nin Telabyat Gümrük Kapısı arasında sıfır noktasına kurulan rampalardan akrobatik atlayışlar gerçekleştiren sporcular, izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.


Şanlıurfa GAP Arena, Şanlıurfa Valiliği'nin öncülüğünde nefes kesecek bir şampiyonaya ev sahipliği yapıyor. Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından Şanlıurfa'ya gelen motosiklet tutkunları, Dünya Akrobatik Motosiklet Şampiyonası'nda benzersiz akrobasi gösterilerine tanıklık etmeye hazırlanıyor.

Müsabakaları hafta sonu başlayacak Dünya Akrobatik Motosiklet Şampiyonası, sporcuların Türkiye- Suriye sınırlarına karşılıklı kurulan rampalar üzerinden Sınırsız Kardeşlik atlayışı açıldı. Akçakale Kapısı'nın her iki tarafına kurulan rampalardan atlayan...
Benzer Konu Etiketleri
Cinayet için yeni balta satın almış, yok böyle bi gerizekalı bu işkenceyi size çektirdiğim için özürdilerim, arkaplan renkleri için, tek türkiye de Tarık için zaman daraldı, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, kalecinin içinden gecenler..içindeki sesi dinlio:D, Forumda kaybolanlar için yardım., Uyanık Kalmanın Sınırı, Nefes Tutmanın Sınırı, AKUSTIK NORONOM (ISITME SINIRI URU), Irak ile İran sınırında çatışma, Makedonya-Kosova sınırında çatışma: 4 ölü, Sivrisinek ısırınca neden kaşınırız?,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CS 1.6 Non Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl