Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Almanya
Konu / Yazar Etiketler
Almanya Google'a süre verdi - xxstyle verdi, süre, Googlea, Almanya,
Google'ın izinsiz topladığı belgeleri Almanya görmek istiyor.

İnternet arama motoru Google, izinsiz olarak kablosuz internet ağı üzerinden bilgi topladığını itiraf etmesinin ardından Almanya, kullanılan sistemi incelemek ve daha detaylı bilgi verilmesini isteyerek ABD’li firmaya 26 Mayıs’a kadar süre verdiğini duyurdu.

Hamburg Bilgi Koruma müdürü Johannes Caspar, “Google’ın bilgi toplarken kullandığı programı inceleyerek , nelerin kaydedildiğini görmemiz gerekiyor” dedi. Şifrelenmeyen kablosuz ağlara girerek kişisel bilgileri istemeden de olsa kaydettiğini itiraf eden Google, son dört yıldır farkında olunmadan gerçekleşen bu mahremiyet ihlalini kabullenerek özür diledi. Gönderilen e-maillerin ve kullanıcının ziyaret ettiği internet sitesi bilgilerinin elde edilmiş olabileceği belirtilirken, Google’ın sokak sokak gezerek Street View uygulaması için fotoğraf ve konum bilgileri kaydeden araçlardaki yazılımın, aracın geçtiği yerlerde...
Avrupa'nın İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya'dan sonra en büyük ligi konu - Hy_Tr konu, ligi, büyük, sonra, İspanyadan, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Avrupanın,

Günümüzün en büyük endüstrilerden biri haline gelen futbolda, yayın gelirleri kulüplerin en önemli gelir kalemleri arasında yer alıyor. Bu konuda Avrupa'nın büyük liglerinin oldukça gerisinde kalan Turkcell Süper Lig, aradaki farkı giderek azaltıyor. Önceki ihale döneminde bu liglerle Turkcell Süper lig arasında 8-10 katı bulan fark, yeni ihaleyle birlikte 3-4 kata kadar indi.

Yeni ihaleyle birlikte yayın gelirleri, yayın haklarını Digitürk'ün aldığı A paketinden (naklen yayın gelirleri) gelecek 321 milyon dolar, TRT'nin aldığı B paketinden (1. Lig yayın gelirleri ve haber amaçlı özet görüntüler) gelecek 40 milyon dolar ve Türk Telekom'un aldığı C paketinden (Maç görüntülerinin 3G'li telefonlardan verilmesi) gelecek 13,5 milyon dolarla 374,5 milyon dolara ulaşacak.

Önceki dönem Alman Ligi Bundesliga'nın 573 milyon dolarlık naklen yayın gelirinin ancak 4'te 1'ine sahip Süper Lig, yeni ihalede ulaşılan 374,5 milyon dolarla aradaki farkı 1,5 kata indirdi.

Avrupa'da yayın...

Benzer Konu Etiketleri
Çin, tarihi türbe hırsızlarına ölüm cezası verdi, Kilo verdiren 31 öneri, Ders Verdik Kupa Aldık, 11 asker ifade verdi, İhtiyar arama motoru Yahoo, genç Google'ın iyiliği için birkaç ufak nasihat verdi, ÖDÜNÇ VERDİGİM BİR AŞK VARDI, UEFA Türkiye'ye kaç puan verdi?, 1500´lerde İngiltere, İngiltere de büyükelçiliğini kapatacak, İngiltere MR'a yasak getiriyor, muhteşem dans grubu (yetenek sizsiniz İngiltere), İtalyanca Kursları, Italyan Usülü Salata Sosu, Kitab Özeti İtalyanca Aşk Başkadır, Afganistan'da 2 İtalyan askeri öldü, Milan: 2 - 2 :Catania İtalya Seri A Maç Özeti, Aslan'dan dev atak.. İtalyanlar, Rumen golcü Mutu için G.Saray'ın Shakhtar ve Zenit i, Italya'da çiğ: 6 ölü, Kumaşlar yıkandıktan sonra niçin çeker?, bayanlar araba yıkadıkdan sonra ne yapar, Hastanede 'Birşeyi Yok' Denilen Tersane İşçisi 63 Gün Sonra Öldü, Kumaşlar Yıkandıktan Sonra Niçin Çeker?, mesaj yazarken gülücüklere tıkladıktan sonra hata, kıyamet sonrası basın, sınav sonrası komedi:):), Üç büyük tarayıcı savaştı, Dünyanın en büyük araçları, Mustafa Sarp: "En Büyük Özelliğimiz Aile Bağımız", İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 1 - Beşiktaş: 0, ‘Büyük takım böyle goller yemez’, Evden para kazan programlarındaki büyük tehlike, Büyük Boyutlu Avatar Yükleyemiyorum, Uefa avrupa ligi'nde kuralar çekildi, Uefa avrupa ligi'nde kuralar çekildi, Ağız ve Diş Sağlığı (DEV Arşiv), Kayseri liderligi sevdi, Gs son anda liderligi kaptırdı, aaa site kendiliğinde değişiyor yav, bir annenin terliği, Şampiyonlar Ligi'nde Çarşamba bilançosu, Türk derbisi Memo'nun.. Utah Jazz'ın Milwaukee Bucks'ı konuk ettiği maçta 17 sayı far, Nistelrooy'un menajeri konuştu.., Dünya bu katliamı konuştu, http://www.mybbtema.net/konu-on-off-iconlari-yerine-kendi-iconlarini-ekle-1-4, arama yapmadan konu açanlarr, konumu veya mesajımı silemiyorum neden?, konu, yazı arama, mnübüsten konuşmalar,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CS

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl