Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Arılarla
Konu / Yazar Etiketler
Arılarla gelen şifa - xxstyle şifa, gelen, Arılarla,
İngiltere'de 12 yıldır MS hastası olan ve yatağa bağımlı yaşayan bir kadına arı sokması tedavisi uygulandı ve hasta artık yürüyebiliyor.

İngiltere'de yaşayan ve 12 yıldır MS hastası olan 45 yaşındaki Sami Chugg adlı kadın, hastalığı dayanılmaz boyutlara gelince Çin'de çok uzun yıllar öncesine dayanan ve arıların sokmasına dayanan bir yöntemi denemeye karar verdi. Bu tedavi süresi boyunca kadının bel bölgesindeki belli noktalara canlı arılar yerleştirildi ve kadını sokmasına izin verildi.

1500 ARI ÇALIŞTI

Chugg'ı tedavinin sürdüğü 18 ay boyunca haftada iki kez, toplam bin 500 arı soktu. Çoğu kişi için bir arı tarafından sokulmanın dehşet verici olabileceğini belirten Chugg, arılara çok şey borçluyum, sağlığımı onlar sayesinde yeniden kazandım dedi.

Akupunktura çok benzeyen tedavide, akupunktur iğneleri yerine arının iğneleri kullanılıyor. Ana tedavi doğal bir ilaç olarak görülen arıdan gelen toksin.
...
Benzer Konu Etiketleri
Tevfik Gelenbe Tiyatrosu, Strese ve Öfkeye İyi Gelen Otlar, Sayın metintezgelen ! HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! ( HarikaYorumLaR.CoM ), İzlanda’dan ülkemize gelen kül bulutlarının sağlığa ne gibi etkisi var? Egzoz’dan kir, Geleneksel Türk Mutfağı Kampanyası, Bu vatana egzersiz gibi gelen bağırıp çağırmalarınız arasında peygamberin ulviyetini, yüreğimden gelen, Manevi Şifa ve Manevi Huzur adresi, Ruh Şifası adresi, Manevi Şifacilik, Şifacılık Üstadı, Şifali bitkiler, Şifalı Otlar ve Genel Sağlık Makaleleri, hakiki dost şifadır, hakiki dost şifadır,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike 1.6 i Source

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl