Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Ayrıcalıktır…
Konu / Yazar Etiketler
Yaşamak Bir Ayrıcalıktır… - spring27 Ayrıcalıktır…, Yaşamak,
Yaşamak Bir Ayrıcalıktır…

Yaşama Dair…

Öyle ya da böyle içinde olduğumuz, zamanı geldiğinde de sırada bekleyenlere yer vermemiz gereken bir süreçtir yaşam. Ana hatlarıyla doğmak, büyümek ve ölmek kavramlarını içerir.
Basit gibi görünse de karmaşık kavramlar silsilesidir aslında yaşamak. Kimine göre yaşamak savaşmaktır. Güçlüklere yenilmemek, inadına devam etmektir. Kiminin savaşı hiç bitmemiştir. Kimi her savaşta yenilmiştir. Ama yaşamak savaşmak değildir her zaman, kiminin savaşı başlamadan bitmiştir, kimi savaş nedir bilmemiştir çünkü.
Yaşamak, yaşamakta değildir bazen, yaşlanmaktır aslında. Bazılarına göre yaşamak yaşlılıkla başlar zaten. Çocuklarınız sizi terk edince, köpeğinizde ölünce başlar. Küçük yaşlarda yaşamak size verilen bir roldür. Onu oynarsınız, repliğinizin dışında bildiğiniz fazla bir şey yoktur. Sürekli yönlendirilirsiniz. Genç yaşlarda yaşamak bir...
Benzer Konu Etiketleri
YAŞAMAK, Kitab Özeti Cesaretle Yaşamak, Kitap Özeti Bir Pırıltıdır Yaşamak, yaşamak, Yaşamak Güzel Her şeye Rağmen, ömer karaoğlu adı için yaşamak, yaşamak en çok bize yakışıyor,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Serwery Non Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl