Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Azaltmanın
Konu / Yazar Etiketler
Stresi Azaltmanın yolları - .€cl!ps€. yolları, Azaltmanın, Stresi,

Mayo Clinic araştırmacılarının yaptığı çalışma sonucuna göz atmanızda fayda var: Düşük seviyelerde bile olsa sürekli stres altında yaşamanın, bünyenize ve genel sağlığınıza zararlı olduğunu biliyorsunuz. İşte bu yüzden stresi yönetmek, onunla mücadele edip yok etmenin de yollarını uygulamak sizin için çok önemlidir.


Doğru Beslenme: Sağlıklı bir beslenme düzeni uygulayarak enerji seviyenizi maksimuma yükseltebilir, böylelikle stresin zararlarını minimuma indirgeyebilirsiniz. Öğünleri atlamak, veya besin düzeyi az yiyecekler tüketmek bitkinliğe neden olur. Hastalıklarla mücadeleye daha güçsüz başlarsınız. Bu bakımdan düzgün bir beslenme planı çok önemlidir.

Arkadaş Yardımı Alın: Arkadaşlarınızla sıkıntılarınızı ve dertlerinizi konuşmak, onların konuya bakış açılarını dinlemek sizin için faydalı olacaktır. Sosyal desteğin önemini aklınızdan çıkarmayın. Gülmek ve...

Benzer Konu Etiketleri
GRIPTEN KORUNMANIN YOLLARI, Diyetinizi Bozmamanın Yolları, Yollarına Güller Döşesek, Fırtına ve kar yolları kapattı, Google dünya deviyle yollarını ayırıyor, İşte Hayatın İnceliklerini Elde Etmenin Yolları, Evde Karın KAsı Yapmanın Yolları,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl