Harika Yorumlar


Sayfa: 1 2

Sonuçlar : Buraya
Konu / Yazar Etiketler
Arkadaşlar YOUTUBE'den Ye Direk Girmenin Sırrı Burada Vidyo İzlemek İçin Buraya Gelin - spring27 Gelin, Buraya, İçin, İzlemek, Vidyo, Burada, Sırrı, Girmenin, Direk, YOUTUBEden, Arkadaşlar,
Her ne sbepten oldugunu bilmesek de bazen YouTube'a erişim mahkeme kararınca kapatılıyor.Peki yasaklanmış ya da erişime kapatılmış YouTube'a nasıl girecegiz sorusuna cevap; bilgisayarınızın Dns ayarlarını değiştirin olacaktır.

Dns Ayarları Nedir ?
DNS(Domain Name System-Alan İsim Sistemi) dağıtık ve hiyerarşik bir İnternet dizin sistemidir. DNS çogunlukla domain (alan) isimlerini IP adreslerine çözümlemek ve İnternet üzerindeki e-posta iletimini kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Dns Ayarları Nasıl Değiştirilir ?
1.) Masaüstünde Başlat'a tıkllayın, Ağ Bağlantılarım'a sağ tık yapıp özelliklere girin.

2.) Açılacak olan pencerede İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) yazan yeri bulun ve çift tıklayın.

3.) Final kısmında ise resimdeki gibi gerekli değişiklikleri yapın.
Preferred DNS Server: 208.67.222.222
Alternate DNS Server: 208.67.220.220

...
En Harika Filmler Buraya (günün, ayın, yılın Filmleri) - Hy_Tr Filmleri, yılın, ayın, günün, Buraya, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Filmler Buraya (günün, ayın, yılın Filmleri) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA FİLMLER EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN HARİKA FİLMLERİ SEÇİLECEKTİR!!:istebu:
En Harika Programlar Buraya (günün, ayın, yılın programları) - Hy_Tr programları, yılın, ayın, günün, Buraya, Programlar, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Programlar Buraya (günün, ayın, yılın programları) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA PROGRAMLAR EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN HARİKA PROGRAMI SEÇİLECEKTİR!! :istebu:
En Harika Güzel Yazılar Buraya (günün, ayın, yılın güzel yazıları) - Hy_Tr yazıları, güzel, yılın, ayın, günün, Buraya, Yazılar, Güzel, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Mesajlar Güzel Yazılar Buraya (günün, ayın, yılın güzel yazıları) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA MESAJLAR EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN HARİKA GÜZEL YAZILARI SEÇİLECEKTİR!!./istebu/.
En Harika Mesajlar Buraya (günün, ayın, yılın mesajı) - Hy_Tr mesajı, yılın, ayın, günün, Buraya, Mesajlar, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Mesajlar Buraya (günün, ayın, yılın mesajı) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA MESAJLAR EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN MESAJLARI SEÇİLECEKTİR!! :istebu:
En Harika Vidyolar Buraya (günün, ayın, yılın vidyoları) 3gp dahil!! - Hy_Tr dahil, vidyoları, yılın, ayın, günün, Buraya, Vidyolar, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Vidyolar Buraya (günün, ayın, yılın vidyoları) 3gp dahil!! EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA VİDYOLAR EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN HARİKA VİDYOLARI SEÇİLECEKTİR!!:harika:
En Harika Oyunlar Buraya (günün, ayın, yılın oyunları) - Hy_Tr oyunları, yılın, ayın, günün, Buraya, Oyunlar, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Oyunlar Buraya (günün, ayın, yılın oyunları) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA OYUNLAR EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN HARİKA OYUNLARI SEÇİLECEKTİR:istebu:
En Harika Resimler & Karikatürler Buraya (günün, ayın en komik, en ilginç resimler) - Hy_Tr resimler, ilginç, komik, ayın, günün, Buraya, Karikatürler, Resimler, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Resimler & Karikatürler Buraya (günün, ayın en komik, en ilginç resimler) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA RESİMLER & KARİKATÜRLER EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN HARİKA RESİMLER & KARİKATÜRLERİ SEÇİLECEKTİR:gz:

konu geçici süre kapalıdır!!
harika resimlerinizi ve ilginç resimlerinizi konu açarak paylaşabilirsiniz
En Harika Komik Yazılar & Fıkralar Buraya (günün, ayın, yılın komik yazıları vs..) - Hy_Tr yazıları, komik, yılın, ayın, günün, Buraya, Fıkralar, Yazılar, Komik, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Komik Yazılar & Fıkralar Buraya (günün, ayın, yılın komik yazıları vs..) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA KOMİK YAZILAR & FIKRALAR EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN HARİKA YAZILAR & FIKRALARI SEÇİLECEKTİR!!:istebu:
En Harika Maç Özetleri Buraya (günün, ayın, yılın maç özetleri) - Hy_Tr özetleri, maç, yılın, ayın, günün, Buraya, Özetleri, Maç, Harika,
EVET ARKADAŞLAR BU KONU ALTINDA En Harika Maç Özetleri Buraya (günün, ayın, yılın maç özetleri) EKLENECEKTİR. HER GÜN BURAYA MAÇ ÖZETLERİ EKLENECEK VE GÜNÜN,AYIN,YILIN EN İYİ MAÇI SEÇİLECEKTİR!! :istebu:
Buraya da bakabilirsiniz. - firtinagenclik.com bakabilirsiniz, Buraya,

www.firtinagenclik.com

Yorumcular Yorumlar Buraya - Bilgili229 Buraya, Yorumlar, Yorumcular,
Arkadaşlar Yeni açtığım siteme hepinizi bekliyorum

sitemiz genel Paylaşım üzerine Kurulmuştur

www.kingturk.com

Herkesi beklerim.
GüNüN SöZü!!!Güzel Bir Sözü Olan Buraya!! - Hy_Tr Buraya, Olan, Sözü, SöZüGüzel, GüNüN,
EVET ARKADAŞLAR EĞER GÜZEL BİR SÖZ BİLİYORSANIZ BURAYA EKLEYEBİLİRSİNİZ.

GÜNÜN SÖZLERİ BURAYA BUYRUN EFENDİM:):):)
Benzer Konu Etiketleri
Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Turkcell Genel Müdürü Yılın Ceo'su Oldu, 17 günde 17 maç, Eren Erbay adlı yarışmacı ses tonunun farklılığını sergiliyor., trabzonspor maç özeti, galatasaray - trabzonspor maç özeti izleyin, gs maç fazlasıyla lider, Fb=1 Eskişehir=2 maç sonucu, Beşiktaş 1 Diyarbakır spor 1 maç sonucu, Panathinaikos maçı cep yakacak, Kahraman Tazeoğlu Kitap Özetleri, Kısa ve Uzun Kitap Özetleri kitapcin.com'da, Dizi izleme sitesi - dizi özetleri, İzmir Hikayeleri Kitap Özetleri (Halid Ziya Uşaklıgil), Haneler [ Bölüm Özetleri ], Aile Reisi Bölüm Özetleri, Herkes Sevdiği Smileyleri Kullansın Haydi Harika yorumcular, Bu Nick'i Niye Seçtiniz...? harika yorumcular buraya, yorumcular, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! okan618!, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! SüPeRKıZ!, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! dadaş!, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! benadanalı!, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! demo!, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! admin!, harika yorumlar harikayorumlar.com, harikayorumlar.com a hoşgeldiniz. harika yorumlar, günün ayeti, GÜNÜN DUASI, Doğum Gününde Pasta Kesme Adeti Nereden Geliyor?, günün sözü, günün sözü, BİR GÜNÜN ARDINDAN, günün sözü, Ege Çubukçu - Bir Gün Şarkı Sözü, Sercan'ın G.saray'a sözü var, birkaç ata sözü yazayım dedim, günün sözü, bring me to life (şarkı sözü) evanescence, günün sözü, günün sözü, Facebook'ta görülmemiş dolandırıcılık, özü geçici olan güzeldir gerçekten, HELAK OLAN TOPLUMLARLA İLGİLİ SONSÖZ, Üç yaşından daha önce olanları niçin hatırlamıyoruz?, Reşit olana kadar verilmeyecek, 1 bardak colanın vücuttaki 60 dk'lık, Forumda kaybolanlar için yardım.,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - AMXX, HLDS, poradniki

Sayfa: 1 2

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl