Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Demirören
Konu / Yazar Etiketler
Başkan Demirören sessiz! - xxstyle sessiz, Demirören, Başkan,
Başkan Yıldırım Demirören’in, öncelikle Türkiye Futbol Federasyonu’nun yabancı kontenjanı konusundaki kararını beklediği ve buna göre hareket edeceği kaydedildi.

6+2 yerine 6+4’ün gelmesi halinde, farklı bir transfer politikasının izleneceği dile getirildi. Ancak Mustafa Denizli’nin ise, “Sahaya süreceğimiz yabancı sayısı kaçsa, ona göre transfer yapmalıyız. Fazla yabancı oyuncunun takıma faydası olacağını düşünmüyorum” dediği ifade edildi.
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, kongre süreci ve daha birçok konuda çarpıcı açık - Hy_Tr açık, çarpıcı, konuda, birçok, daha, süreci, kongre, Demirören, Yıldırım, Başkanı, Beşiktaş,

Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına katılan Demirören, valiler ve emniyet müdürlerinin Beşiktaş kongre üyelerini arayıp yönlendirmeye çalıştıklarını savunarak, ''Seçime siyaset girdi. Beşiktaş Kulübü ve başkanı siyaset üzerinde kalmalı. Ama bugün bir bakan bile kongre üyelerini arıyorsa siyaset girmiştir'' dedi.

İlk başkanlığa aday olduğu dönemi hatırlatan başkan Demirören, ''Büyük bir zevkle başkan adayı oldum. Doğru yolda giderken yanlışlar olmuştur. Bunlardan ders çıkardık. 2004'teki Yıldırım Demirören ile 2010 dönemindeki Yıldırım Demirören çok farklı. Tecrübe kazanıyorsunuz'' diye konuştu.

Yıldırım Demirören, seçilememesi halinde borcunu alacağı yönündeki bir soruyu, ''Bir aday benim için 'Dolandırıcı, zengin şımarık çocuğu' derse o parayı alırım. Rakibim kazanırsa kendisiyle oturup konuşacağım. Beşiktaş'ın marka değerine zarar vermeden seçimi götürelim. Bana hakaret edilirken ben kaybetmiyorum, Beşiktaş kaybediyor'' diye...

Yıldırım Demirören hakkındaki düşünceleriniz ? - Hy_Tr düşünceleriniz, hakkındaki, Demirören, Yıldırım,

ankete katılınız

Benzer Konu Etiketleri
Kongre derbiyi nasıl etkiler?, sivas kongresi, Üç yaşından daha önce olanları niçin hatırlamıyoruz?, Sol Elini Kullananlar Daha mı Zeki?, Korsanlara Mehmetçik müdahalesi, Radyonun sesi Açılınca Pil Daha Çabuk mu Biter?, Batuhan: Gitmem daha mantıklı..., Tekel işçilerine müdahaleye inceleme, daha ne olsun, Meteoroloji'den 20 Ocak açıklaması, Kurul Adayları Açıklandı, Sertab Erener - Açık Adres, Mustafa Denizli’den Açıklamalar, Tahkim Kurulu Kararı Açıklandı galatasaray, Tutuklu Sanık Uğur'dan Açıklama, 67. Altın Küre ödüllerinin adayları açıklandı, YÖK Başkanı'ndan flaş açıklama, İhh Başkanı Yıldırım: Hukuken Hakkımız Olmasına Rağmen Onların Silahını Kullanmadık, Yıldırım'a Beşiktaş'tan jet cevap!, Beşiktaş'tan Sercan Yıldırım atağı, Temel Hakkındaki Derin Sorular, Yeni Temamız Hakkındaki Yorumlarınız Ve Düşünceleriniz!!, yetenek sizsiniz türkiye 6. bölüm hakkındaki yorumlarınız, Üstteki Hakkındaki Düşüncen?, siyasilerin harika yorum hakkındaki düşünceleri!!!!!, yetenek sizsiniz türkiye hakkındaki yorumlarınız?, Yeni Temamız Hakkındaki Yorumlarınız Ve Düşünceleriniz!!, keita hakkında düşünceleriniz??,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a -

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl