Harika Yorumlar


Sayfa: 1 2 3 4

Sonuçlar : Diş
Konu / Yazar Etiketler
Diş Beyazlatma Oral Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - cnydnn Merkezi, Sağlığı, Diş, Ağız, Dent, Oral, Beyazlatma,
Site Adresi: www.disbeyazlatma.net

Site Açıklaması: Diş Beyazlatma, Oral Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi.

Site Kuruluşu: 2010

http://c1109.hizliresim.com/11/9/24/37.jpg

Tüm dünyada genel olarak uygulanan diş beyazlatma dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Şu anda bilinen iki değişik diş beyazlatma yöntemi vardır. Bunlardan birincisi hastanın kendi başına uygulayabileceği bir yöntemdir, aşamaları şöyledir,

Hekimin ağızdan ölçü alıp, dişlerinizin üzerine takabileceğiniz ince lastik kalıpları hazırlatması,
Hastanın kendisi için hazırlanmış özel kalıbın içerisine ilaç yerleştirerek bu kalıbı beyazlatılacak dişlerin üstüne günde en az 6 - 8 saat takması (tercihen uykuda),
Tedavinin ortalama 1 - 4 hafta içinde sonlandırılması.

Diş Beyazlatma Yaptırmak veya
Diş Ağrısı Tedavisi ve Diş Hastalıkları sitesi - beyongs sitesi, Hastalıkları, Diş, Tedavisi, Ağrısı,
Site Adresi : Diş Ağrısı

İçerik : Diş Ağrısı Tedavisi ve Diş Hastalıkları sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2009

Site Tanıtımı : DisAgrisi.org isimli web sitesi içeriğinde genel olarak diş eti hastalıkları, diş sağlığı ve ağız sağlığı hakkında bilgilendirici yazılar yer almaktadır. Diş eti hastalıkları bölümünde diş etlerinin çekilmesi ve benzeri diş eti hastalıkları üzerine içerikler bulabilirsiniz. Bu içeriklerde, hastalıklara sebep olan durumlar ile hastalığın tedavisi açıkça anlatılmaktadır. Sitede yer alan diş sağlığı bölümünde, sağlıklı ve düzgün bir diş yapısına sahip olmak için gerekenler yazılmıştır. Diş sağlığı sayfasında ayrıca, diş kaplama, diş dolgusu, diş plağı, diş taşı, implant, kanal...
Korkunca Diş Vurma - spring27 Vurma, Diş, Korkunca,
Korkunca Diş Vurma

Korktuğumuzda, ölüm tehlikesi veya bize çok rahatsızlık veren bir durumla karşılaştığımızda verdiğimiz tepki, ilk çağlarda yaşayan atalarımızın tepkileri ile hemen hemen aynıdır. Acıktığımızda karnımız guruldar, güzel bir yiyecek gördüğümüzde tükürük salgımız artar, yani ağzımız sulanır, korkunca çenemiz titrer, tüylerimiz diken diken olur.

Bedenimizin yüz binlerce yıl öncesine ait bu işleyiş düzeni bugün bile etkinliğini sürdürüyor. Fizyolojik olarak taş devri insanlarından farkımız yok, dış tehlikeler karşısında hala onlar gibi tepki veriyoruz. Ancak günümüzde strese yol açan modern etkenler karşısında bu tepkiler pek yararlı olamıyor.

Bir insan büyük bir tehlike veya korku verici olayla karşılaşınca vücudu otomatikman kendini savunmaya hazırlar. Bunu yaparken karşı tarafla savaş için bazı kasları hazır hale getirir, gerekirse kaçmada kullanacağı bazı kasları da seçer.
...
Diş Fırçalamada doğru bilinen yanlışlar - xxstyle yanlışlar, bilinen, doğru, Fırçalamada, Diş,
1- SERT FIRÇA KULLANMAK VE SERT FIRÇALAMAK DAHA ÇOK BEYAZLATIR: Sert diş fırçası kullanmak dişin minesine daha çok zarar verir ayrıca sert ve yanlış şekilde fırçalamak ise dişlerimizin aşınmasına ve hassasiyete sebep olabilir. İyi fırçalamak; fırçanın sertliğiyle değil, fırçalama tekniğiyle ilgilidir. Genellikle orta sertlikte diş fırçaları kullanılır. Çok sert fırçalar, dişleri aşındırabilir. Çok yumuşak fırçalar ise dişleri temizlemeyebilir.


2- DİŞ MACUNUNU FAZLA KULLANMAK DİŞLERİ ÇİZER: Diş macununun miktarından çok içindeki granüllerin büyüklüğü önemlidir. Dişlerin mine tabakasının çizilmesi; macunun fazla kullanılmasıyla ilgili değil, kullanılan macunun granüllerinin büyük olmasıyla ilgilidir. O yüzden granülleri büyük olan macunların uzun süreli kullanımından kaçınılmalı. Önerimiz; fırçanın üzerine konulan macun miktarının ‘mercimek tanesi’ kadar olmasıdır.

...
Ağız ve Diş Sağlığı (DEV Arşiv) - Hy_Tr Arşiv, Sağlığı, Diş, Ağız,
AFT (AGIZDA YARA)

En sik rastlanan tekrarlayici agiz yaralarindan birisi aft (aftöz ulser) dir.|Aft nedir?|Aft dilde, yumuSak damakta, dudak ve yanaklarin iç kisimlarinda görulen kuçuk, yuzeysel ulserlerdir. cok agrilidirlar ve 5-10 gun surerler.|Nedenleri|Neden olabilecek etkenler arasinda stres, travma, asitli yiyecekler (domates, turunçgiller, vs.) gibi lokal tahriS edici maddelere sayilabilir.|Aft baSkasina bulaSir mi?|Hayir. Bölgesel yayilimi veya bir baSkasina bulaSmasi söz konusu degildir.|Tedavi|Tedavi direkt olarak az önce bahsedilen rahatsizlik verici durumlarin ortadan kaldirilmasi ve enfeksiyondan korunma ile olur.|Kenacort-A orabase gibi haricen kullanilan bir kortikosteroid veya pyralvex solusyon gibi ilaçlar tedavide kullanilmaktadir. Ayrica aSiri agri duyuluyorsa aft in uzerine kisa sure için (7-10 dakika) bir adet aspirin koymak (emmeyin veya yutmayin) faydali olacaktir. Sik olarak meydana gelen veya uzun sureli devam eden aft durumunda bir hekime görunmeniz gerekir.
...
JACK LANDON* Beyaz Diş / özet - Hy_Tr özet, Diş, Beyaz, LANDON, JACK,
KİTABIN ADI BEYAZ DİŞ
KİTABIN YAZARI JACK LANDON
YAYIN EVİ VE ADRESİ ROMAN ODA YAYINLARI
BASIM YILI MART 2001


KİTABIN KONUSU:
İlkel bir dünyaya kavuşmak için uygarlıktan kaçacağı yerde, insanların arasına katılmak için ormanı terk eden vahşi bir köpeğin acı, buruk, şaşılası bir yaşamı anlatmaktadır.

KİTABIN ÖZETİ:
Karanlık ladin ağaçları ormanı, donmuş nehrin her iki yakasında yer alıyordu. Arazi öylesine cansız, ıssız ve soğuktu ki hüzün kelimesi bile onu tanımlamada yetersiz kalıyordu. Sessizlik her yanı sarmıştı.
Ama yine de bu uzak yabani topraklarda dirençli bir yaşam vardı. Görünümleriyle kurttan farksız bir köpek sürüsü donmuş nehir boyunca ilerliyordu. Hayvanların sık tüylü postları buz tutmuştu. Solukları havayla karışınca buharlaşıyor, sonra incecik buz taneciklerine dönüşüp tüylerine yapışıyordu. Deri koşumları, yine deri kayışlarla peşleri sıra...
Benzer Konu Etiketleri
Ucuz Uçak Bileti İçin Doğru Adres, Doğru medyum seçme hakkında sayfa, Sona doğru, sonsuzluğa doğru bir adım daha yaklaşırken.., Forumda Mesaj Yazma ve Türkçeyi Doğru Kullanma Kılavuzu, doğru yol, 'SAHTE SALGIN' DEMEK DOĞRU DEĞİL, TSMC 2010 ortalarına doğru 28nm üretim teknolojisiyle GPU üretimine hazır olabilir, Referandumda Neyi Oylayacağız, Esnerken Ağız Kapatma, ayrılacağız biliyorum, Lehçeler - Ağız (Şive) - Jest ve Mimikle İfade, "Neill'ı çok arayacağız.."Cim-Bom'un yeni transferi Lucas Neill'ın eski takımı Everto, Frank Rijkaard: Sezon Sonunda Şampiyon Olacağız 2 harika yorumlar farkıyla, Frank Rijkaard: Sezon Sonunda Şampiyon Olacağız, CİLT SAĞLIĞINDA IŞIK, Fenerbahçe'den başsağlığı mesajı.., Beşiktaş'tan başsağlığı mesajı.., PAHA BİÇİLEMEZ DEĞERİMİZ SAĞLIĞIMIZ, Kadın Sağlığı için Faydalı 5 Yiyecek, Yiyecekler & İçecekler & Sağlığımız, kahvenin insan sağlığı için faydaları:, Sayın Arşivci ! Harika yorumlar a HoŞGeLDiNiZ!! ( WwW.HarikaYorumLaR.CoM ), Harika harika bir arşiv daha Hollywood Filmlerini Türkler Çekseydi, dev fıkra arşivi buyrun iyi okumalar 2, dev fıkra arşivi buyrun iyi okumalar, Amazon Jack Keçileri Kaçırdı | 2007 | DVDRip | TRDublaj | Tek Link, discount moncler jackets, Sayın michael jackson ! HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! ( HarikaYorumLaR.CoM ), Micheal Jackson Komedi, Serüven dolu satırlar: Jack London, thriller michael jackson, kaan baybağ ve michael jackson karşılaştırması, Balık Eti Neden Beyazdır, Saçların Neden Beyaz?, Saçlar nasıl beyazlar ?, Gelinliklerin rengi niçin beyazdır?, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, siyah beyazlı takımın antrenmanında adeta, Beyaz Gemi ... Cengiz Aytmatov..., beyaz ve sen, Haneler [ Bölüm Özetleri ], Aile Reisi Bölüm Özetleri, Adanalı 41.Bölüm Özeti, Aşk-ı Memnu 52. Bölüm Özet, Akasya Durağı 55. Bölüm Özet, Arka Sokaklar 137. Bölüm Özet, siyah duvar özet,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike NonSteam

Sayfa: 1 2 3 4

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl