Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Ekonomi
Konu / Yazar Etiketler
Canlı Borsa Takip ve Ekonomi Haberleri Sitesi - windowsxp Sitesi, Haberleri, Ekonomi, Takip, Borsa, Canlı,
Site Adresi : www.ekonometre.net , borsa.ekonometre.net

Site Açılış Tarihi : Ocak 2011

Site tanıtımı :

Kimi kendini borsanın hamalı, kimi piyasa yapıcısı, kimi de şanslısı olarak görüyor. Onlar her zaman borsadaydılar. Borsaya bir kere bulaştınız mı bir daha kurtulamazsınız. Borsa virüs gibidir diyorlar. İşte bu virüs size de bulaşmışsa borsayı anlık takip etmeniz ve al-sat kararını anlık uygulamanız gerekebilir. Aşağıda sizler için, borsa takibinde kullanılabilecek çeşitli yolları sıralamaya çalıştık.

Canlı Borsa

1) Günümüzde yatırımcıların büyük bir bölümü borsayı internet üzerinden online olarak takip ediyorlar. Çok sayıda internet sitesi bu imkanı ücretsiz olarak sunuyor. Hatta sitelere ücretsiz üye olup, sadece portföyünüzdeki siteleri takip etme imkanınız dahi bulunuyor.
Knight Online'da Ekonomi - Hy_Tr Ekonomi, Onlineda, Knight,
. Para Değeri

a. Ucuz Piyasa

Ucuz piyasa demek, piyasada paranın değerinin yüksek olması demektir. Genellikle yeni açılan server'larda piyasa böyledir. Paranın değerinin fazla olması bir serverda düşük levellı karakterler için iyidir. Çünkü, loot ve görevlerden kazanılan parayla daha değerli itemler satın alınılabilir. Ya da NPC'lere her zaman aynı fiyattan satılan malzemelerden iyi para kazanılabilir. (Bkz. Bezoar ve Blood) Böyle avantajlar olmasına karşın bazı dezavantajlar da vardır. Şöyle ki; Mana Potion ve Health Potion fiyatları hep sabit olduğundan, pot kullanmak gerçekten para ister. (Bunu Apostle'da Lrci Mage olarak oturup avantaja da çevirmek mümkündür.) Bir benzer örnekte Upgrade yoluyla geçimini sağlayan karakterler içindir. BUS parası bulunamaz ve itemler yakılınca, yanan itemlere değil de kullanılan scroll'lara üzülünür. (Buna ben de dahilim.)

b. Pahalı Piyasa

Pahalı piyasa, paranın değerinin düşük olması demektir. Para bol miktarda bulunur, itemler...
Benzer Konu Etiketleri
Dursun Ali Erzincanlı - Gelseydin, Dursun Ali Erzincanli - Uhud, Dursun Ali Erzincanlı - Onlar Öncüler, Dursun.Ali.Erzincanli.Elli.Iki.Gün, Kirk Yasindasin Dursunali Erzincanli, bedir dursun ali erzincanlı, CANLI | Orduspor 0 - Galatasaray 3 (İkinci Yarı) harika yorumlar farkıyla, CANLI | Orduspor 0 - Galatasaray 2 (İkinci Yarı) harika yorumlar farkıyla, Borsa ve Gündem İlişkisi, Borsa Bilgileri | Hisse Senedi Yorumları Sitesi, Borsa Hisse Yorumları | Güncel Blog Siteniz, Borsa Yorumları, İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) işlem gören hisse senetleri günlük bazda, Borsa 51.280,90 puandan kapandi, Kaliteli Film İzlemek ve Vizyonu Takip Etmek Artık Hayal Değil!, Teknoloji Haberleri Teknoloji News'ten takip edilir, Teknoloji Haberleri Teknoloji News'ten takip edilir, Müşteri Takip Programı / Türev Yazılım, Kampanya takip sitesi, Tablodaki Gözün Takip Etmesi, RSS'ten öte bir site takip aracı, Cep telefonları haberleri ve Elektronik Ürünler, Güncel Teknoloji Haberleri, Nazilli Haberleri, Betsson haberleri, SinemaZ.com - Film Haberleri Sitesi Açıldı , galatasaray 2 yabancıdan kurtuldu!! (transfer haberleri), Galatasaray Neill i transfer etmek üzere. Harika yorumlar transfer haberleri, galatasaray orduspor harika yorumlar dan spor haberleri, Ayetli Pano ve Osmanlı Armaları imalat Sitesi, Digiturk Başvuru sitesi Lig tv Kampanyaları, harran üniversitesi, Sepeteindir - Online Alişveriş sitesi, Terk edilmiş mekanları bulan web sitesi, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Web Sitesi, Yaşar Üniversitesi'nden Aöf Öğrencilerine Akademik Destek, Dünyanın en iyi 100 üniversitesi listesi harika yorumlar, Its septicaemic same- knight conventions scrutiny., Metin2 ve Knight Pvp, Batman Dark Knight, Knight Online'a yeni rakip!, Knight Online’da ‘kaos’ var!, Knight Online,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike NonSteam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl