Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Eroğlunun
Konu / Yazar Etiketler
Eroğlu'nun kızı milletvekili adayı - xxstyle adayı, milletvekili, kızı, Eroğlunun,
Ulusal Birlik Partisi (UBP), 27 Haziran'da yerel yönetim seçimiyle birlikte Gazimağusa'daki boş bir milletvekilliği için yapılacak ara seçimde, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun kızı Resmiye Canaltay'ı aday gösterecek.
UBP Genel Başkanı İrsen Küçük, Derviş Eroğlu'nun Cumhurbaşkanı seçilmesiyle boşalan Gazimağusa Milletvekilliği için UBP'ye yapılan aday başvurularını değerlendiren ilgili komitenin, Resmiye Canaltay'ın UBP Gazimağusa Milletvekili adayı olmasını karara bağladığını, Genel Yönetim Kurulu;nun da bu kararı onayladığını açıkladı.

Küçük, bu konuda Parti Meclisi;nin genel yönetim kuruluna yetki verdiğini anımsatarak, bunun partinin nihai kararı olduğunu kaydetti.

AA
Benzer Konu Etiketleri
Kızılötesi nedir ?, Friedrich Wilhelm Nietzsche Tan Kızıllığı, Eroğlu'nun kızı milletvekili adayı, Kızıl ile Kara – Stendhal, Kızını zincirleyen babaya 3 bin TL ceza, Kızılcık Dalları/ Reşat Nuri Güntekin..., Anne'lerden '' el kızı '' yorumları, annesinin kızına sözleri, Eroğlu'nun kızı milletvekili adayı, İnek Şaban Sahte Kabadayı, Eroğlu'nun kızı milletvekili adayı,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike Servers

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl