Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Googlea
Konu / Yazar Etiketler
Almanya Google'a süre verdi - xxstyle verdi, süre, Googlea, Almanya,
Google'ın izinsiz topladığı belgeleri Almanya görmek istiyor.

İnternet arama motoru Google, izinsiz olarak kablosuz internet ağı üzerinden bilgi topladığını itiraf etmesinin ardından Almanya, kullanılan sistemi incelemek ve daha detaylı bilgi verilmesini isteyerek ABD’li firmaya 26 Mayıs’a kadar süre verdiğini duyurdu.

Hamburg Bilgi Koruma müdürü Johannes Caspar, “Google’ın bilgi toplarken kullandığı programı inceleyerek , nelerin kaydedildiğini görmemiz gerekiyor” dedi. Şifrelenmeyen kablosuz ağlara girerek kişisel bilgileri istemeden de olsa kaydettiğini itiraf eden Google, son dört yıldır farkında olunmadan gerçekleşen bu mahremiyet ihlalini kabullenerek özür diledi. Gönderilen e-maillerin ve kullanıcının ziyaret ettiği internet sitesi bilgilerinin elde edilmiş olabileceği belirtilirken, Google’ın sokak sokak gezerek Street View uygulaması için fotoğraf ve konum bilgileri kaydeden araçlardaki yazılımın, aracın geçtiği yerlerde...
Google'a Yerli Rakip Geliyor - Hy_Tr Geliyor, Rakip, Yerli, Googlea,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumusrc=http://www.1forum.us/images/smilies/smilev.gif yerli arama motorunu kuracak

BTK Başkanı Tayfun Acarersrc=http://www.1forum.us/images/smilies/smilev.gif ‘yerli arama motoru’ kurulmasına yönelik çalışmaları 2010 yılında tamamlamayı hedeflediklerini bildirdi. Acarer ‘Youtube’ ve ‘Google’ başta olmak üzere mevcut arama motorlarının yabancı kaynaklı olduğunu hatırlattı ve “Bu nedenlesrc=http://www.1forum.us/images/smilies/smilev.gif internet yoluyla yapılan her türlü haberleşme yabancı ülkelere gidiyorsrc=http://www.1forum.us/images/smilies/smilev.gif oradan geri geliyor. İşin bu açıdan bir güvenlik tarafı var” dedi.
Mevcut yabancı arama motorlarının Türkiye’nin ihtiyaçlarına cevap vermediğini...</blockquote

Benzer Konu Etiketleri
Almanya'da Eğitim Almak İsteyen için Bilgi Sitesi, beatbox tykay ve beatbox enes (almanya - istanbul), Almanya Google'a süre verdi, Almanya’da Google hakkında soruşturma açıldı, Almanya'da doğum oranı azalmaya devam ediyor, Avrupa'nın İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya'dan sonra en büyük ligi konu, Yetenek Sizsiniz Türkiye Fatih Sahin Beatbox (1) aLmanyalı harika yorumlar farkıyla, Yetenek Sizsiniz Türkiye Fatih Sahin Beatbox (2) aLmanyaLı harika yorumlar farkıyla, TEVBE SÛRESİ, ENFÂL SÛRESİ, A'RÂF SÛRESİ, MÂİDE SÛRESİ, NİSÂ SÛRESİ, ÂL-İ İMRÂN SÛRESİ, FÂTİHA SÛRESİ, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, kongre süreci ve daha birçok konuda çarpıcı açık, Almanya Google'a süre verdi, Çin, tarihi türbe hırsızlarına ölüm cezası verdi, Kilo verdiren 31 öneri, Ders Verdik Kupa Aldık, 11 asker ifade verdi, İhtiyar arama motoru Yahoo, genç Google'ın iyiliği için birkaç ufak nasihat verdi, ÖDÜNÇ VERDİGİM BİR AŞK VARDI, UEFA Türkiye'ye kaç puan verdi?, Entelköy Efeköy'e Karşı (2011) Yerli Film DVDRip XviD, İlk yerli 'üç boyut'lu film geliyor, Yerli Kulu piyadesi, Google'a Yerli Rakip Geliyor, sonbahar yerli film, yerli plaka (rap severler buyrunnn), Rakipsiz Friv Oyunları, Knight Online'a yeni rakip!, Euro 2012'de rakiplerimiz belli oldu. Polonya ve Ukrayna'nın ortaklaşa düzenleyeceği, Gülleri Sana Bırakıp Dikenlere Gidiyorum, Google'a Yerli Rakip Geliyor, İstanbul'a Yarın Kar Geliyor, İlk heyecanı ne olacak? Fenerbahçe deyince akla Türkiye'nin en popüler kulübü geliyor, Dikkat! Kar geliyor, Call of Duty: Vietnam geliyor!, Red Alert 3 Geliyor, Google'a Yerli Rakip Geliyor, Robin Hood yeniden geliyor!, Yağışlı Hava Geliyor,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Non Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl