Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : KÜNYE
Konu / Yazar Etiketler
Ezel Dizisi - KÜNYE - Hy_Tr KÜNYE, Dizisi, Ezel,
EZEL BAYRAKTAR (Kenan İmirzalıoğlu)


Bu hikaye onun. Gerektiğinde acımasız olabilen, dünyaya şüpheyle bakan bir adam. Soğukkanlı, mesafeli. Kıvrak, ince bir zekası, keskin bir gözlem yeteneği var. Ondan aldıkları hayatın bedelini ödetmek için her şeyden, herkesten vazgeçebilir. Ezel'i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.


EYŞAN ATAY (Cansu Dere)


Hikayenin kalbindeki kadın. Ömer-Ezel'in vazgeçemediği aşkı. Ona kurulan tuzağın birinci ayağı. Doğuştan güzel, akıllı ve güçlü. Kendini maskelemekte, içini kemiren vicdan azabını bastırmakta ustalaşmış. Kimseye içini göstermiyor. O yüzden kimse bilmiyor. Aslında Eyşan hep geçmişi ve bugünü arasında bir sınırda yaşıyor.


CENGİZ ATAY (Yiğit Özşener)


Eyşan'ın kocası. Ezel'e kurulan tuzağın ikinci ayağı. Hayattan istediklerini almak için her türlü hainliği denemeyi göze almış bir adam. Hırsı, zekası ve şeytan tüyü ilk bakışta...
Benzer Konu Etiketleri
Ezel Komedi, Bezelyeli makarna, ezel 12. bölüm, Hayat Devam Ediyor dizisi izleme sitesi, Gün akşam oldu dizisi izleme adresi, Doktorlar ve Spartacus Dizisi - Tan, Yahşi Cazibe Dizisi Hakkında Herşey, Muhteşem Yüzyıl Dizisi web sayfası, Kapalıçarşı dizisi oyuncuları, Nefes, televizyon dizisi oluyor!,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl