Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Kampanyası
Konu / Yazar Etiketler
Türk Telekom MOTOROLA XOOM Kampanyası - makale34 Kampanyası, XOOM, MOTOROLA, Telekom, Türk,
http://www.telekombasvurum.com/resim/MOTOROLA-XOOM-BANNER.jpg

Türk Telekom , Motorola firmasının Android işletim sistemine sahip ve ödül kazanmış tablet bilgisayarı olan Motorola XOOM tableti Türkiye'ye getiren ilk firma oldu. Motorola Xoom dünyada çok beğeni kazanmış bir tablet bilgisayar. Türk Telekom'un web sitesindeki resmi açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.

Türk Telekom ev telefonu aboneleri ayda 55tl ödeyerek bu tablet bilgisayara rahatlıkla sahip olabilecek. Çift işlemcili Android işletim sistemli Motorola XOOM 14 Haziran 2011 itibariyle Türk Telekom bayilerinde satışa çıkarıldı.

Motorola XOOM insanların bilgi ve eğlenceye bir arada ulaşabilecekleri bir cihaz. Wi fi ve 3G özelliği ile kullanıcılar web sayfalarını rahatlıkla gezebilecekler. HD kalitesinde video...
Tiyatroma Dokunma İmza Kampanyası - spring27 Kampanyası, İmza, Dokunma, Tiyatroma,
Geride bıraktığımız yıl Türkiye tiyatroları için oldukça zorluydu. Sahnelerde ifade özgürlüğü ve tiyatro yapma hakkı sık sık yetkililer tarafından gasp edildi. Bazı oyunlar “milli örf ve adetlerimize “uygun bulunmayarak, bazıları da politikacıları eleştirdiği için “hakaret” suçlamasıyla engellemelerle karşılaştı, mahkemelere düştü. Kürtçe oyunlar sergileyen topluluklar hakkında keyfi soruşturmalar açıldı. Belediyeler, üniversite ve lise idarecileri, kültür ve sanat kurumu yöneticileri pek çok durumda adaletsiz ve yasaklamacı uygulamalar yaptılar, altyapı olanaklarının kullanımının tabanda adil bir biçimde yaygınlaştırılmasına engel oldular. Güvenlik güçleri hiçbir suç unsuru içermemesine rağmen sokakları bazılarımızın faaliyetlerine kapatmayı tercih ettiler.

Maalesef ki yeni yılın ilk günlerinde gerçekleşen bazı olaylar bize bu tür girişimlerin bu yıl da devam edeceğini gösteriyor. Afyon’da ve Sincan’da kamuoyunda rahatsızlık yaratacak...
Geleneksel Türk Mutfağı Kampanyası - Hy_Tr Kampanyası, Mutfağı, Türk, Geleneksel,

Bilindiği üzere, Türk mutfağı Dünya’da sayılı ilk üç mutfak içerisinde yer almaktadır. Geleneksel yeme-içme ürünlerimiz ve hizmetlerimiz lezzeti, nefaseti ve sunumu ile kültürümüzün tanıtımına ve turizme büyük bir katkı sağlamaktadır.

Turizmde farklı hizmetler ve yerel kültür, turist çekim unsurları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda özellikle Türk mutfağının ana çekim unsurlarından biri olduğu, uzun dönemde korunması, hizmet niteliklerinin artırılması ve teşvik edilmesi gerektiği düşünülmektedir.

Özel tesisler Turizm Tesislerinin Belgelendirilmesine ve Niteliklerine İlişkin Yönetmeliğin 42 nci maddesi uyarınca, bu Yönetmelik ile belirlenmiş olan türleri veya nitelikleri sağlayamayan, ancak yapı, sokak, doğa, sanat, tarih gibi özelliklerden en az biri bulunan, deneyimli veya konusunda eğitimli personel ile nitelikli hizmet sunulan veya özgünlük, üstün hizmet, ulusal veya uluslararası...

Gittigidiyordan 9.Yıl Kampanyası - Hy_Tr Kampanyası, 9Yıl, Gittigidiyordan,

Alışveriş sitesi Gittigidiyor, 9.yılını kullanıcılarıyla birlikte kutlamaya karar verdi. Site tek günlük kampanyasıyla alıcı kadar satıcıyı da sevindirecek.

Türkiye'nin ilk açık artırma sitelerinden biri olan Gittigidiyor.com 9. Yılını kutuluyor. Site, bugüne özel yaptığı kampanyada, tüm ürünlerde yüzde 9 indirim yaptı.Kampanya hem satıcının hem de alıcının yüzünü güldürecek
Yayın hayatına ufak bir oluşum olarak başlayan Gittigidiyor, geçtiğimiz yıllarda Ebay tarafından satın alınmıştı. Normalde site, kendi üzerinden yapılan satışlarda yüzden 10 komisyon alıyordu.
Bu indirim nedeniyle,* Gittigidiyor kârını satıcılarla paylaşacak.
:: Bu

Benzer Konu Etiketleri
Motorola V220 Special Edition, bir kalbe dokunmak, Sayın İmza ! Harika yorumlar a HoŞGeLDiNiZ!! ( WwW.HarikaYorumLaR.CoM ), Harry Kewell Marsilya’ya imza attı!, Neill imzayı atacak, Yetenek sizsiniz türkiye başvuru formu, türklere özgü birkaç davranış, türk usulu başarının sırrı BİSMİLLAH, DÜNYADA TÜRKLERE SORULAN İLGİNÇ SORULAR, Türkler Cehenneme Girerse.!, türkiye:), Turkcell Genel Müdürü Yılın Ceo'su Oldu, TÜRKÇE'NİN TARİHİ GELİŞİMİ VE DEVİRLERİ, MUTFAĞIN YILDIZI, MUTFAĞIN YILDIZI, Derya'nin Mutfagindan Lezzetli Yemek Tarifleri, Diyet Mutfağı,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter-Strike Servers

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl