Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Kobo
Konu / Yazar Etiketler
Kobo ile tanışmaya hazır mısınız? - Hy_Tr mısınız, hazır, tanışmaya, Kobo,
Son döneme damga vuran, 2010'un en moda cihazlarına yeni bir üye daha ekleniyor: İşte Kobo...

Border e-kitap resmileşti. Haziran 17'de piyasaya çıkacak Kobo e-okuyucunun fiyatı ise rakiplerine kıyasla oldukça aşağıda; 149 dolar.

Kobo e-okuyucunun fiyatının düşük olması yanında cihazın herhangi bir kablosuz internet özelliği olmamasını getiriyor. Bunun dışında Border'ın, kitapların nasıl alınıp nerelerde okunabileceği konusunda ise geniş bir yaklaşımı var; Border e-kitaplar sizleri tek bir cihaza bağlı bırakmayacak. Borders.com'dan bir e-kitap alabilir, uygulamalarımızı kullanabilir ya da akıllı telefonlara, e-okuyuculara veya PC'nize doğrudan indirebilirsiniz.

Kobo e-okuyucunun 15 cm'lik ekranı, 1GB tümleşik hafızası ve bir de SD kart giriş yeri var. Ayrıca cihazı satın aldığınızda, elinize önceden yüklenmiş 100 klasik kitapla beraber geliyor. Bunun dışında indirebileceğiniz bir milyondan fazla e-kitap mevcut.
...
Benzer Konu Etiketleri
GS maça hazır, G.Antep'e hazırım, Manisa hazırlıklara başladı, Aslan hazır, Delgado: Hazır dönüyorum, Intel 6 çekirdekli Core i7 980X Extreme Edition işlemcisini hazırlıyor, TSMC 2010 ortalarına doğru 28nm üretim teknolojisiyle GPU üretimine hazır olabilir, araçlar, css, html , hazır kod vs.., Anlamlı Sigara Paket Bakalım Beğenecekmisiniz, Bir fincan kahve içermisiniz?, Nezih Danyal - Bilgisavarlaştırılanlardan Mısınız?, Yoksa siz de işkolik misiniz? Kariyer planı nasıl yapılmalı?, HAYATIN RENKLERİNİ PAYLAŞMAYA VAR MISINIZ?, anında dosya,şarkı,müzik,vidyo indirmek istemisiniz?, beşiktaşlılar buraya bakarmısınız??,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CSS i 1.6

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl