Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Müftüoğluna
Konu / Yazar Etiketler
En fazla düdük Kuddusi Müftüoğlu'na.. - xxstyle Müftüoğluna, Kuddusi, düdük, fazla,
Bu sezon 20 maç yöneten Kuddusi Müftüoğlu'nu, 17'şer maçla Bünyamin Gezer, Fırat Aydınus, Tolga Özkalfa ve Yunus Yıldırım izlediler.

Bu sezon en az görev alan hakem ise 1 kezle Gökhan Güneşer'di. Ayrıca 29. haftadaki Kasımpaşa-Ankaragücü maçında, henüz 2. dakikada hakem İlker Meral sakatlanıp maçı sürdüremeyince, Süper Lig hakemi kategorisinde olmamasına karşın 4. hakem Serdar Karakaş karşılaşmada düdük çaldı.

Bu sezon Süper Lig hakemi kategorisinde yer alan 10 hakeme ise ligde maç yönetme görevi verilmedi. Bu hakemlerden Çağatay Şahan, Erbay Aldemir, Fethi Serkan Koçak, Hakan Ceylan, Hüseyin Sabancı, Mete Kalkavan, Mustafa Öğretmenoğlu, Mürvet Sezer, Nihat Akman ve Zafer Demir ise yalnızca Ziraat Türkiye Kupası maçlarında görev aldılar. Ayrıca ilk yarıda 8 maçta görev alan Mustafa Selçuk Dereli de, MHK'nın tutumunu protesto ederek devre arasında hakemliği bıraktığını açıkladı.

...
Benzer Konu Etiketleri
kendin olma fazlası ol, En fazla düdük Kuddusi Müftüoğlu'na.., Hangi Besinlerde Daha Fazla Kalsiyum Var?, Özellikle hangi hastaların daha fazla dikkat etmesi gerekiyor? Kalp ve akciğer vb. ha, fazla mesai harika, Facebook'a 30 milyardan fazla fotoğraf eklendi, Fazla Sevdim Seni, gs maç fazlasıyla lider, Düdüklü Tencere, En fazla düdük Kuddusi Müftüoğlu'na.., En fazla düdük Kuddusi Müftüoğlu'na..,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike NonSteam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl