Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Nişastalı
Konu / Yazar Etiketler
Hangi yiyeceklerde nişasta vardır? Nişastalı yiyecekleri yerseniz ne olur? - Hy_Tr olur, yerseniz, yiyecekleri, Nişastalı, vardır, nişasta, yiyeceklerde, Hangi,

Ekmek, pirinç, makarna, patates, un, mısır, mercimek, kuru fasulye, nohut gibi yiyeceklerin içindeki nişasta vücudumuzda glikoza çevrilir, ancak bu tip yiyeceklerin içindeki nişastanın glikoza çevrilmesi yavaş olduğundan, kan şekeriniz daha geç ve daha yavaş yükselir.

Posa içeriği yüksek olan nişastalı yiyecekler (kepekli ekmek, bulgur, kuru baklagiller gibi), düşük posalı nişastalı yiyeceklere göre (beyaz ekmek, patates, pirinç) kan şekerinizin daha geç ve daha yavaş yükselmesini sağlarlar.

Benzer Konu Etiketleri
Hangi yiyeceklerde yağ vardır?, Hangi yiyeceklerde protein vardır?, Hangi yiyeceklerde şeker vardır? Şeker yerseniz ne olur?, BESİN ÖGESİ HANGİ BESİNLERDE VAR?, sence üstteki kişi hangi takımlı?, Şemmamme / Kolbastı / Horon / Çiftetelli ?? hangisi, bakalım en son hangi takım yazılacak?, Hangi yiyeceklerde yağ vardır?, Hangi yiyeceklerde protein vardır?, Hangi yiyeceklerde şeker vardır? Şeker yerseniz ne olur?, Neden bir kahvenin 40 yıl hatrı vardır ?, Kaç tip diyabet vardır? Diyabet sıklığı ne kadardır?, eskilerden kalma bi resim belki görmeyen vardır, evler vardır içinde, Hangi yiyeceklerde yağ vardır?, Hangi yiyeceklerde protein vardır?, Hangi yiyeceklerde şeker vardır? Şeker yerseniz ne olur?, Yiyeceklerin Tuzlanması, Çinliler yiyeceklerini niçin çubukla yerler?, Hangi yiyeceklerde şeker vardır? Şeker yerseniz ne olur?, Neye Sahip Olursanız Olun!.., ölümüne seviyorum starbela - ne olur gitme (slow rap budur) harika yorumlar, Hangi yiyeceklerde şeker vardır? Şeker yerseniz ne olur?, Msn'deyken Deprem Olursa, süper kahramanlar müslüman olursa bakın noolur, ne olurdu??????????, SizCe Kim ŞamPiyon OluR??,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike NonSteam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl