Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Polisi
Konu / Yazar Etiketler
Polisi ezen tamirci üşümemek için viski içmiş - kayıp_şehir içmiş, viski, için, üşümemek, tamirci, ezen, Polisi,

İstanbul Bakırköy'de trafik kazasında ölen polis memuruyla ilgili duruşma yapıldı... Alkol kontrolünden kaçmak isterken polis memuruna çarparak ölümüne neden olan İbrahim Ilıcalı 'Kaza gecesi ısınmak için viski içtim' dedi. Duruşmada sinir krizi geçiren polis memurunun eşine, destek oğlundan geldi... Annesinin ağlamasına dayanamayan küçük Ceyhun 'Ağlama anne, hadi eve gidelim' dedi.İstanbul Bakırköy'de, alkollü olduğu için uygulamadan kaçmak isterken trafik polisi Kemal Demir’e (34) çarparak ölümüne neden olan oto kaportacı İbrahim Ilıcalı, kaza gecesi ısınmak için viski içtiğini söyledi. Hakim, “Psikolojim bozuldu diyen İbriham Ilıcalı'ya Senin psikolojin bozuldu diye mezardaki ölü mü kalkacak. Zaten 2.08 promil alkol almışın. Nerdeyse uçacakmışsın diye çıkıştı.   

Kaportacı İbrahim Ilıcaca, 19 Aralık 2009 gecesi eğlence dönüşü evine gitmek için yola çıktı. Aşırı derecede...

Benzer Konu Etiketleri
Sezen Aksu 1980 Sigaramın Dumanına Sarsam, Kombi Servisi Hizmeti | ustatamirci.com, 112 acil servisini en çok tamirciler arıyor, tamirci çırağı (cem karaca), Cinayet için yeni balta satın almış, yok böyle bi gerizekalı bu işkenceyi size çektirdiğim için özürdilerim, arkaplan renkleri için, tek türkiye de Tarık için zaman daraldı, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, kalecinin içinden gecenler..içindeki sesi dinlio:D, Forumda kaybolanlar için yardım.,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl