Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : RAHATLAMA
Konu / Yazar Etiketler
BİRKAÇ DAKİKADA RAHATLAMA TEKNİĞİ - dadaş TEKNİĞİ, RAHATLAMA, DAKİKADA, BİRKAÇ,

Göktaş, evde strese girildiğinde komik bir şarkı söylemenin, hatta komik hareketler yapmanın, zorla da olsa gülmek ve çocuk ruhunu yakalamanın birkaç dakika içinde kişiyi rahatlatacağını bildirerek, şöyle devam ediyor;

“Zaman zaman fiziksel bir yük hissederiz. İçinizden bir şeyler devirmek, fırlatmak gelir. Bu gerçekten o anki bir ihtiyaçsa birkaç yastık yumruklayabilir, yerinizde hızlı koşma hareketi yapabilir, havaya tekmeler savurabilirsiniz. Bunları yalnız bir ortamda yapmak daha doğal olmanızı ve rahatlamanızı sağlar.”

Göktaş, stresi kontrol altına almada sporun gücüne de dikkati çekerek, “araştırmalar sürekli yapılan sporun stresi kontrol altına almadaki etkisini kanıtladı. Örneğin yürüyüş, yüzme, koşu ve tenis. Kendinizi yorgun hissetseniz bile spor yapmanız, akşam eve huzur içinde dönmenizi sağlayacaktır” diyor.

Psikolog Göktaş, bu önerilerin bazı kişilere komik gelebileceğini belirterek, “komik olduğunu...

Benzer Konu Etiketleri
İhtiyar arama motoru Yahoo, genç Google'ın iyiliği için birkaç ufak nasihat verdi, bana birkaç gün müsade. harika yorumla görüşmek üzere, herkes ve birkaç kişi, türklere özgü birkaç davranış, birkaç ata sözü yazayım dedim, Friedrich Wilhelm Nietzsche 90 Dakikada NIETZSCHE, Discovery 8,5 dakikada yörüngeye ulaştı, Hızlı Okuma Tekniği, Kitap Özeti Oyun ve Senaryo Yazma Tekniği, Böceklerdeki Manevra Tekniği,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CS 1.6 Non Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl