Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Toyotadan
Konu / Yazar Etiketler
Toyota'dan satışlara devam açıklaması - kayıp_şehir açıklaması, devam, satışlara, Toyotadan,

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, Toyota'nın Türkiye'deki tüm modellerinin satışının aralıksız ve sorunsuz devam ettiğini bildirdi.


Bozkurt, yazılı açıklamada, hem binek hem de ticari araçlarda geniş bir ürün gamına sahip olan Toyota'nın, Türkiye'de pazara sunulan tüm modellerinin satışına aralıksız ve sorunsuz olarak devam ettiğini, bazı basın yayın organlarında, bazı Toyota modellerinin satışının durdurulduğuna dair yer verilen ifadelerin gerçeği yansıtmadığını belirtti:

Bu ifadelerin, kamuoyunu yanlış şekilde bilgilendirdiğini vurgulayan Bozkurt, şunları kaydetti:

“Toyota'nın geçmişte olduğu gibi bugün de en fazla önem verdiği müşteri memnuniyeti çerçevesinde, mevcut ve potansiyel Toyota kullanıcılarını en doğru kanaldan aydınlatmak amacıyla bilgilendirmelerimizi düzenli olarak yapıyoruz. Bundan sonraki süreçte de...
Benzer Konu Etiketleri
Toyota'dan satışlara devam açıklaması, G.Saray 3-0 PAS maç devam ediyo, Almanya'da doğum oranı azalmaya devam ediyor, Ayaktan Devamlı Periton Diyalizi, Keita: Devamı var, kayseri 0 galatasaray 0 maç devam ediyor, Toyota'dan satışlara devam açıklaması, 3 KeLimeyLe Senaryoyo Devam Ettir, Terörle mücadeleye devam, Haldun Üstünel'den Guti açıklaması, Toyota'dan satışlara devam açıklaması, Meteoroloji'den acil -15 açıklaması, F.Bahçe'den transfer açıklaması, Meteoroloji'den 20 Ocak açıklaması,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CS NonSteam i Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl