Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Wordpress
Konu / Yazar Etiketler
Wordpress Tabanli Site Icin - wordpress.kockirli.com - blacksite34 wordpresskockirlicom, Icin, Site, Tabanli, Wordpress,
http://www.kockirli.com/blog/wp-content/themes/seohocasiv2/grafik/logo.png

Merhabalar Gunumuzde internet uzerinde en cok tercih edilen sistem wordpress sistemidir. Bunun bir cok nedeni vardir en onemli nedenlerini saymak gerekirse.*Arama motorlari icin seo acisindan mukembeldir.
*Istediginiz turden web sitesini aca bilirsiniz . Gerekli duzenlemelerle. Bu firsati verecek sekilde acik kod kaynaklidir.
*Admin paneli cok gelismistir. Yazilarinizi cok pratik sekilde ekliye bilirsiniz. Uyelik sistemi de arti bir ozelligidir. Ayrica yazilarinizi sitede yayinlanmasi icin zaman ayarida yapa bilirsiniz.
*Binlerce eklentiye sahiptir. Bu eklentilerin bir cogu ucretsizdir. Bu sayede sitenize istediginiz bir cok ozelligi eklentiler sayesinde bir kac dakika icinde ekliye bilirsiniz.
*Kod bilgisi istemeden siteyi rahatlikla yonete bilirsiniz.
...
Benzer Konu Etiketleri
Konum Tabanlı Servisler nedir ?, site çok yavaş açılmıyor, Sitemizde Yenilikler Yakındır Arkadaşlar, Sitemz Artık Google Seo Uyumlu Hale Getirilmiştir., dikkat sitemizde ufak bi arıza çıktı!!!, aaa site kendiliğinde değişiyor yav, siteye neden gülücük ekleyemiyorum?, elinize sağlık site güzel olmuş, DiKKaT SiTeMiZe UYGuN FiYaTLaRa ReKLaM VerMeK iSTeYeNLeR BuRaYa LüTFeN, Cinayet için yeni balta satın almış, yok böyle bi gerizekalı bu işkenceyi size çektirdiğim için özürdilerim, arkaplan renkleri için, tek türkiye de Tarık için zaman daraldı, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, kalecinin içinden gecenler..içindeki sesi dinlio:D, Forumda kaybolanlar için yardım.,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CSS i 1.6

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl