Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : Yalçın
Konu / Yazar Etiketler
Hakkı Yalçın: İhbar mektubu - xxstyle mektubu, İhbar, Yalçın, Hakkı,
Dünkü basın toplantısında Aziz Yıldırım'a baktım. İki dirhem bir mızıkçı. Çaresizliğini pazara çıkardı. Faturayı kadere...

***

Fatura; Bursaspor'un şampiyonluğuna arka çıkanlara çıktı.
Kadıköy'de son maçta atılmayan bir gole.
Yenilen bir gole.
Belediye başkanına.
Rüştü'nün Bursaspor maçında yediği gollere, açtığı telefonlara.

***

Futbol oynamadan maç kazanan Fenerbahçe takımına tek laf söylemeyen, bir başkanın çaresizliğini izledik.
Rüştü konusunda bilmediğimiz gerçekler, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarıyla, Beşiktaşlı yöneticiler arasındaki savunma metninde çıktı.
O savunma metninden, Bursaspor- Beşiktaş maçından önce Rüştü'nün evine çay içmeye giden Ali Yıldırım resmi çıktı. 3 yıl üst üste garantili şampiyonluk sözleri fos çıktı da... Yaratılan patırtıyla, günahlarını ustaca örten, klasik Aziz Yıldırım ortaya çıktı.
Hilal Yalçın, siyaseti bıraktı - xxstyle bıraktı, siyaseti, Yalçın, Hilal,
Belçika'da 13 Haziran 2010'da erken genel seçimlere hazırlanan partiler çalışmalarını hızlandırırken, listeler de şekillenmeye başladı.
Belçika Federal Parlamentosu'nun en genç milletvekili olan Hilal Yalçın basın toplantısında aktif siyaseti bıraktığını açıkladı.

Genç Milletvekili Hilal Yalçın aktif siyaseti bırakma nedeni olarak çocuğunu gösterdi. Hilal Yalçın, Şu ana kadar beni destekleyen vatandaşlarımıza ve parti yönetimime çok teşekkür ediyorum. Aile ve siyaseti birlikte yürütmekte zorlandım. Bu durum benim bir seçim yapmam gerektirdiği hissettirdi. Ben de ailemi tercih ettim. dedi.

Elbette ileride yeniden aktif siyaset hayatının içine dönebilirim ama yakın gelecek zamanda aktif siyaset içerisinde olmayacağım. diyen Yalçın, partisine parlamento dışından destek vermeye devam edeceğini söyledi.

Hilal Yalçın'ın siyaseti bırakmasının ardından Hıristiyan Demokratlar (CDV) Genk...
Şehit Kubilay Filmi 23 Aralıkta gösterimde Yalçın Mıhçı Arda Kural - Hy_Tr Kural, Arda, Mıhçı, Yalçın, gösterimde, Aralıkta, Filmi, Kubilay, Şehit,
YALÇIN MIHÇI
Ankara, Turkey

28 Şubat Merzifon doğumlu olan sanatçımız, biri konservatuar olmak üzere 2 üniversite mezunudur. Söz ve müziklerinin tamamı kendisine ait olan 500' ün üzerinde bestesi mevcuttur. Bu ülkede gerçek sanatçılara değil, magazin dünyasının azsolistlerine değer verilmesine ve müzik piyasasındaki yozlaşmalara kızarak Amerika'ya yerleşmiştir. Amerika'daki kültür elçimiz olan sanatçımız, son 20 yılda Amerika'ya gelen en güzel ses seçilmiş ve Amerikalılara, yarısı Türkçe yarısı İngilizce olarak Türk sanat müziği konserleri vermiş, özellikle caz ve hicaz birleşimi olan eserleriyle Amerikan müzik endüstrisinde haklı bir yer edinmiştir.

WHY adlı şiiri Amerika'da yılın şiiri seçilmiş ve yine Yalçın MIHÇI tarafından bestelenen bu eser Beyazsaray arşivlerine girmiştir.

Yalçın Mıhçı'nın ülkemizde ise piyasaya henüz yeni çıkarttığı KUMLARA ŞİİRLER YAZDIM adlı bir albümü mevcuttur... Sanatçımızın kitapevlerinde halen satılmakta olan Şarkı...
Benzer Konu Etiketleri
Kitab Özeti Dünya Siyasetinde Azerbeycan, Somalili korsanlar İngiliz tankerini serbest bıraktı, Somalili korsanlar bir gemiyi serbest bıraktı, Müslümanlara sigarayı bıraktıracak haber, Biz yarınlarımızı dünde bıraktık..., sigarayı bıraktıran aşı, yarım bıraktın (kendimden), Samsun'da polis aracı tarandı: 2 Şehit, Çanakkale Şehitlerine, Şehit Çeçen Komutanlar, harry potter filmi, Komedi filmi gibi anket, Bu filmi indirenler yandı!, Hz Yusuf Filminin Başındaki Kuran, Davaro film izle ^ indir bir kemal sunal filmi, Avatar Filmi 3D Nerede ve Nasıl İzlenir?, En çok izlenenlerin yarısı Türk filmi, Saw 6(Testere 6) Türkçe Alt Yazılı 11 Aralıkta sinemalarda Online İzle, çocuklarda beslenme, Dengeli Beslenme,Yararları ve Kronik Hastalıklarda Beslenme Önerileri, yetenek sizsiniz türkiye köpek ( Tarkan Özvardar - Rhino ), masallarda neler öğrendik, kalb kirizine karşı bir bardak su, iyi akşamlar bugünlük benden bu kardar, Kartal'a sakatlardan kötü haber!, işyerlerine yeni kurallar geldi., Kimsenin Söylemedigi Kurallar.., ALTIN KURALLAR, Kurallara Uymayanlar DİKKAT!!!!!!!!, 40 altın kural, Uefa avrupa ligi'nde kuralar çekildi, Uefa avrupa ligi'nde kuralar çekildi,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Pluginy AMXX i SourceMod

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl