Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : adamına
Konu / Yazar Etiketler
Çin'in en zengin adamına 14 yıl hapis - xxstyle hapis, yıl, adamına, zengin, Çinin,
Çin'de son yılların en çok konuşulan davası sonuçlandı. 2008 yılında ülkenin zengini olan Huang Guangyu, 14 yıl hapse mahkum edildi.
Ülkenin en büyük şirketlerinden Gome'nin sahibi Huang Guangyu, rüşvet ve hisse senedi manipülasyonu gibi suçlardan 14 yıl hapse mahkum edildi. Pekin'de görülen davada, Huang'a ayrıca 88 milyon dolar para cezası verildiği belirtildi.

Ülkede yüzlerce şubesi bulunan elektrikli ev aletleri zinciri Gome'nin kurucusu olan Huang, sıfırdan başladığı iş hayatında 6 milyar doları aşan bir servet edinmişti. Büyük çaplı emlak yatırımları da bulunan Huang, 2008 yılında Hong Kong'da başlatılan borsa soruşturması kapsamında, Çin'de gözaltına alınmıştı. Gözaltına alındığı sırada, ülkenin en zenginleri listesinin en tepesinde yer alıyordu.

Ülkede büyük ilgi çeken soruşturmanın, güney şehirlerinin bazı üst düzey parti yetkililerine kadar uzandığı biliniyor.

...
Benzer Konu Etiketleri
komik yazı matematikçinin aşk mektubu - yorumla, Kitab Özeti Avcının Kaderi, Bursaspor maçının tekrarı gündemde, Acının ilacı, kalecinin içinden gecenler..içindeki sesi dinlio:D, Zengin olma(ma)k isterdim, Nasıl Zengin Oldum?, İran uranyumu yüzde 20 seviyesinde zenginleştiriyor, Geçtiğimiz 10 yılın en devrimci 10 cep telefonu!, Yeni yıl 2010, mutlu yıllar ben adanalı, Son yılların en ilginç davası, Bir yıl önce sevgilisiyle hatıra fotoğrafı çektirdiği köprüden atladı, Beşiktaş'tan Sercan Yıldırım atağı, hicri yılbaşı herkese hayırlara vesile olsun, Turkcell Genel Müdürü Yılın Ceo'su Oldu, Obama'ya tehdide 3 yıl hapis, Hapishanede bir akşamüstü, Tatlıses ve Alişan'a Hapis Şoku!! İbrahim Tatlıses ve Alişan 1 yıl 10 ay Hapis Cezası, Arkadaşını kaçırdı, 15 yıl hapis cezası aldı, PJAK'lı kadın tutsağa ömür boyu hapis cezası verildi,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike NonSteam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl