Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : adlarında
Konu / Yazar Etiketler
Alan adlarında yeni dönem! - xxstyle dönem, yeni, adlarında, Alan,
Alan adlarına yeni alfabe geliyor.

Bu ülkenin web sitelerinin alan adları artık eskisi gibi olmayacak: İşte ufak bir internet devrimi.

Rusya, artık Kiril alan adı .рфyi Kararlaştırılmış İsimler ve Sayılar için İnternet Kurumu'ndan (ICANN) aldığı sertifikayla hayata geçirmiş oldu. Şu anda ülkenin hükûmet sitesi президент.рф aktif şekilde yayında.

Rusya Federasyon başkanı Dmitry Medvedev durumdan oldukça memnun; Ülkenin diğer devlet siteleri de Kiril alan adlarına bu ay geçecek. Reklama dayalı siteler ise Kiril kullanan alan adları için biraz daha beklemek zorundalar. Bununla beraber Rusya dünyada en üst seviye ulusal alan adını alan ilk ülke oldu.

Bu olay ayrıca ülkesini teknolojik alanda süper güç yapmak isteyen Medvedev'i de bir adım ileriye götürmüş oldu; İnsanların sizin standartlarınıza uyması, sizin onların standartlarınıza uymanızdan çok daha hoş bir durum.
...
Benzer Konu Etiketleri
HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! yalan_alemi_21!, Kesik baş cinayetinin şüphelisi yakalandı, İmralı'daki tutuklular Öcalan'la birlikte eylemde, Yüksekova çetesinin binbaşısı uyuşturucudan yakalandı, dikkat sitemizde 20 kişi cezalandırılmıştır. harika yorumlar yönetimi, bana yalan söylediler, türk yalanları, yarım kalan (kendimden), Cinayet için yeni balta satın almış, Yeni bölümler açacagım fakat, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, Robin Hood yeniden geliyor!, Kayserispor lig de yeni lider, Yeni Temamız Hayırlı olsun., Sitemizde Yenilikler Yakındır Arkadaşlar, işte eklenen yeni gülücükler, PEYGAMBERLIGI VE MEKKE DÖNEMI, CÂHILIYYE DÖNEMI, Osmanlı devleti Yıkılış Dönemi, Osmanlı Devleti Gerileme Dönemi, Osmanlı Devleti Duraklama Dönemi, Osmanlı Devleti Yükseliş Dönemi, Osmanlı Devleti Kuruluş Dönemi, Trabzon'da Yattara dönemi bitiyor,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Najlepsze Serwery Counter Strike

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl