Harika Yorumlar


Sayfa: 1 2

Sonuçlar : attı
Konu / Yazar Etiketler
Hükümet TEKEL'e el attı - By_Tergaslı attı, TEKELe, Hükümet,

Başbakan ile süren 2 saatlik görüşmenin ardından Resmi Konut'ta açıklama yapan Kumlu, Sayın Başbakan'a, 18.00'den şu saate kadar 45 gündür sokaklarda soğukta ayazda Türk-İş'in önünde eylem yapan arkadaşların sıkıntılarını anlattık. Başbakan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Devlet Bakanı Hayati Yazıcı'ya talimat verdi. diye konuştu. 

Bakanlarla da konuyu müzakere ettiklerini vurgulayan Kumlu, Ne yapılabilir konusunda çalışma yapıyoruz. Hafta sonuna kadar bu çalışmanın neticesini görünce oturup yeniden değerlendireceğiz. İki saatlik görüşme bile bu işin nasıl yürüdüğünü gösteriyor. Umutluyuz. Olumluyuz deyip olumsuzluk olursa yanlış anlaşılır. Bizim ve Başbakanın bir şey söylemesi mümkün değil. Çalışmanın içeriğini paylaşamayız. şeklinde konuştu. 

Eylemlere ilişkin bir soruya Kumlu, Neticeyi almadan oradaki insanlara bir şey söyleyemeyiz. O çalışmayı gördükten sonra onlarla durum bu. 4-C'den geri adım var mı? 4-C midir 4 B midir? Arkadaşların başka...

Harry Kewell Marsilya’ya imza attı! - Hy_Tr attı, imza, Marsilya’ya, Kewell, Harry,

Sezon sonu sözleşmesi biten Avustralyalı yıldızın akıbeti bir türlü sonuçlanamıyor. Yeni iddia Sarı Kırmızılı taraftarları ve camiayı şok etti.


Galatasaray'ın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell'ın Marsilya'ya teklif edildiği ortaya çıktı. Le Parisien gazetesinde yer alan iddiaya göre Fransa'ya giden Kewell'ın menajeri Marsilyalı yöneticilerle transfer görüşmesinde bulundu.


Avustralyalı futbolcunun gelecek sezon için bedelsiz olarak Marsilya'ya transferi konusunda anlaşmaya varıldığı iddia edildi

Benzer Konu Etiketleri
harry potter filmi, harry kewaLL geliyorrrr..., Harry Kewell, yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara katılacak., Harry Kewell'dan şok eden cevap!, Sağlık Raporu: Harry Kewell, Harry Potter ve Melez Prens (2009) Türkçe Dublaj | TS | XViD | Tek Link, Harry Kewell “Sadece Futbola Konsantre Oluyorum”, Harry Kewell, yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara katılacak., Harry Kewell'dan şok eden cevap!, Dos Santos Geliyor Kewell Gidiyor, Sağlık Raporu: Harry Kewell, Kewell tamamlayamadı.., Harry Kewell “Sadece Futbola Konsantre Oluyorum”, Sayın İmza ! Harika yorumlar a HoŞGeLDiNiZ!! ( WwW.HarikaYorumLaR.CoM ), Tiyatroma Dokunma İmza Kampanyası, Neill imzayı atacak,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CS

Sayfa: 1 2

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl