Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : ayak
Konu / Yazar Etiketler
Ve insanoğlu sonunda Mars'a ayak basmaya hazırlanıyor: İşte tarihi an ile ilgili bilm - Hy_Tr bilm, ilgili, tarihi, İşte, hazırlanıyor, basmaya, ayak, Marsa, sonunda, insanoğlu,
Kennedy Uzay Üssü'nde konuşma yapan Barack Obama , Amerikalı astronotların 2030'un ortalarında Mars'a ayak basacaklarını söyledi.

Kendisinden başka kimsenin insanlı uçuşlara ve keşiflere daha istekli olamayacağını belirten Obama; 2025 gibi yeni tasarlanan uzay mekiklerinin, ilk kez Ay'ın ötesine, uzayın derinliklerine uzun ve insanlı uçuşlar yapma imkanını sağlayacağını düşünüyoruz. Tarihte ilk defa bir astreoite astronot göndererek buna başlayacağız. 2030'un ortalarına doğru da Mars'ın yörüngesine insan gönderip tekrar Dünya'ya güvenli bir şekilde dönmelerini sağlayacağımızı düşünüyorum. Bunu da Mars'ın yüzeyine ayak basmak izleyecektir . Bunları görmek için ben de tabii ki buralar da olmayı umuyorum dedi.

Ayrıca Başka Obama diğer bütün devlet bölümlerinde kemerler sıkılırken , NASA'nın önümüzdeki 5 yılda alacakları 6 milyar dolar için şanslı olduklarını da vurguladı.
Benzer Konu Etiketleri
Yumurta mı Tavuktan Çıkar Tavuk mu Yumurtadan Sonunda Çözüldü. tek kelimeyle saçmalık, Frank Rijkaard: Sezon Sonunda Şampiyon Olacağız 2 harika yorumlar farkıyla, Frank Rijkaard: Sezon Sonunda Şampiyon Olacağız, Bursaspor, Fenerbahçe'ye hazırlanıyor, anında dosya,şarkı,müzik,vidyo indirmek istemisiniz?, evlenmek isteyenlere ithaf olunur, işte gerçek, işte eklenen yeni gülücükler, İşte Kazım'ın cezası!, Elano zaman istedi!, DiKKaT SiTeMiZe UYGuN FiYaTLaRa ReKLaM VerMeK iSTeYeNLeR BuRaYa LüTFeN, ufak bir istek, HİCRET'İN İSLÂM TARİHİNDEKİ YERİ VE ÖNEMİ, Sinema Tarihi, Bryant, Lakers'ın Tarihinde En Çok Sayı Atan Oyuncu, Kan Uykusu Tarihi belgesel burada, Bağlamanın Tarihi ve Özellikleri, beşiktasın tarihi, TÜRKÇE'NİN TARİHİ GELİŞİMİ VE DEVİRLERİ, Turk Kulturu İle İlgili Detaylı Bılgı, Gençlerin kaza yapma sebebi beyinle ilgili mi?, Çanakkale ile İlgili Bir İki Paylaşım.., HELAK OLAN TOPLUMLARLA İLGİLİ SONSÖZ, Cep telefonunuzla ilgili tüm sorunlarınızın çözümü burada.., milli takımımızla ilgili, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! bilgili229!, Bildiklerin midir yakın olan, uzaklar hep bilmediklerin midir?, GÖREBİLMEK, bilmeden gitti müslüm gürses, özlemek için özlemeyi bilmek gerek, Hey gidi Lincoln! Galatasaray'ın kıymetini bilmeyen Cassio, Latin Amerika'nın futbold, bilmem, Delgado Bilmecesi, 90 tane bilmece buyrun:):),
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CS

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl