Harika Yorumlar


Sayfa: 1 2

Sonuçlar : deki
Konu / Yazar Etiketler
için deki kapıyı çal - dadaş çal, kapıyı, deki, için,
Kime sorsam “ Mutlu musun? “ diye bir solukta “ evet “ cevabı alamıyorum. Önce bir düşünüyor ve “ Mutluyum. Ama…” diye devam ediyor.
Eğer bir cümlenin içerisine “ ama “ girmişse, bir tarafta bir şeyler eksik kalmış oluyor. “ Ama “ kelimesi bağlaç değil aslında. Yani bir şeyleri birbirine bağlamıyor; tam tersi ayraç rolünü üstleniyor. “ Mutluyum. Ama… “ dediğinde “ ama “ dan önce söylediğiniz hiçbir şeyin anlamı kalmıyor.
İnsanların birçoğu mutluluğun hemen arkasına “ ama “ ekleyince bir yerlerde bir şeylerin eksik kaldığını hissediyorum.

İyi günde, kötü günde insanların yaşam sevinçlerini koruması ya da koruyabilmesi sağlıklı bir ruh halinin en belirgin göstergesi.
Sağlıklı bir ruh haline sahip olmak için insanın önce içindeki kapıyı çalması gerekiyor. Tıpkı Mevlana’nın dediği gibi: “ İçindeki kapıyı çal; başka kapıyı değil… ”
Benzer Konu Etiketleri
Cinayet için yeni balta satın almış, yok böyle bi gerizekalı bu işkenceyi size çektirdiğim için özürdilerim, arkaplan renkleri için, tek türkiye de Tarık için zaman daraldı, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, Forumda kaybolanlar için yardım., Dua bin kapıyı açarmış DİLEYENE…, Kapıyı kapat dünyanın tozu giriyor..., hafıza geliştirme çalışmaları 4, hafıza geliştirme çalışmaları 3, hafıza geliştirme çalışmaları 2, hafıza geliştirme çalışmaları 1, hocalıda ermenilerin yaptıkları, ve bir gün kapı çalınır, Kilo Vermeye Çalışan Bayanların Diyalogları, çin işi çalıntı marka:):),
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - PGC

Sayfa: 1 2

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl