Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : etkisi
Konu / Yazar Etiketler
İzlanda’dan ülkemize gelen kül bulutlarının sağlığa ne gibi etkisi var? Egzoz’dan kir - Hy_Tr Egzoz’dan, etkisi, gibi, sağlığa, bulutlarının, kül, gelen, ülkemize, İzlanda’dan,
İzlanda’dan ülkemize gelen kül bulutlarının sağlığa ne gibi etkisi var? Egzoz’dan kirli havadan farklı olarak nasıl bir içeriğe sahip?

Kül bulutları sağlıklı insanlar için zararlı değil ancak kronik bronşit, astım, KOAH, solunum yolu allerjileri gibi solunum yolu hastalıkları bulunan kişilerde durum farklı.

Gazın içindeki flor kükürt gibi maddeler özellikle hayvanlar için çok zararlı. Otların içine karışarak bu otları yiyen hayvanlarda sağlık sorunlarına yol açıyor. Fark şudur; Egzoz gazı ve kirli havada açığa çıkan karbondioksit gazı atmosferde birikir ve atmosferi etkiler. Direkt olarak insan sağlığını etkilemez. Yine atmosferde biriken egzoz gazı ya da kirli hava küresel ısınmaya neden olarak bizleri indirekt olarak etkiler. Ancak kül bulutları direkt olarak solunum sistemini etkiliyor.
Benzer Konu Etiketleri
Tevfik Gelenbe Tiyatrosu, Strese ve Öfkeye İyi Gelen Otlar, Arılarla gelen şifa, Sayın metintezgelen ! HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! ( HarikaYorumLaR.CoM ), Geleneksel Türk Mutfağı Kampanyası, Bu vatana egzersiz gibi gelen bağırıp çağırmalarınız arasında peygamberin ulviyetini, yüreğimden gelen, sagoya kulak ver...!!!, Irak'ta petrolün yan ürünü, doğalgaz ve kullanılmadan yakılı, SERHAD KULU, Yerli Kulu piyadesi, KAPIKULU SÜVARISI, KAPIKULU ASKERLERI, .::HiPHoP KüLTüRü & Rap'in Doğuşu::., BAĞLAMADA AĞAÇ KULLANIMI :, kazım koyuncu divane aşık gibi, şaka gibi, Youtube gibi tüm yasaklı siteleri açmak için..., Bu vatana egzersiz gibi gelen bağırıp çağırmalarınız arasında peygamberin ulviyetini, ''Beşiktaş adam gibi yönetilecektir'', G.Saray’da stand-up gibi idman, beklemek hiç gelmeyecekmiş gibi; yarın gelecekmiş gibi ümitli..., istanbul gibi,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - AMXX, HLDS, poradniki

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl