Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : göze
Konu / Yazar Etiketler
Uzun yollarıda göze alabilen bir dostluk.. - dadaş dostluk, alabilen, göze, yollarıda, Uzun,
Biz, binde bir karşımıza çıkan dostluk , arkadaşlık , sevgililik fırsatlarını ne yapıyoruz ?

Akşamüstünün bir saatinde, yorgun gövdemizi yaslayıp mırıl mırıl konuşa bileceğimiz, omzumuza dolanan bir kolun, başımızı yaslaya bileceğimiz bir omzun, belimizi kavrayan bir elin, uzun yollara dayanıklı aşkların sahibi karşımıza çıktığında tanıyabiliyor muyuz onu, değerini biliyor, biricikliğini, benzersizliğini anlayabiliyor muyuz ?

Yoksa hayatı sonsuz, fırsatları sayısız sanıp kendimizi hep ileride bir gün,
Karşılaşacağımızı sandığımız bir yenisine ertelerken hayat yanımızdan geçip gidiyor mu ?

Karşımıza erken çıkmış insanları yolumuzun dışına sürerken bir gün geri dönüp
Onu deliler gibi arayacağımızı hiç hesaba katıyor muyuz ?

Hayat her zaman cömert davranmaz bize , tersine çoğu kez zalimdir.
Her zaman aynı fırsatları sunmaz toyluk zamanlarını ödetir.
...
dost göze bakar - dadaş bakar, göze, dost,
Dost yüreğini ısıtandır, gerek sözleri gerekse nazarıyla. Bir bakışı yeter hediye olarak sana. Başka hediyeler ne gerek sana!

Acılar dostun elinde tatlılaşır. “Senin için çiğ tavuğu bile yerim” deyip de sözünden dönmeyendir dost. İkram ettiğin acı biberi tatlı niyetine yer de sesi çıkmaz.

Kendisiyle konuşmak için mevzu aramazsınız. Onunla her şey konuşulur: Sabah olunca sabahı, akşam olunca akşamı, parıldayan ay’ı, yıldızları, mis kokan çiçeği konuşursun.

“Dost başa düşman ayağa bakar” derler ya dost “göz”e bakar. Gözünden yüreğini okur. İçinde çalkalanan dalgalara vakıftır. Üzüntünü de sevincini de, ta yürekten hisseder. Gözyaşları gönlünün habercisidir. Kimi zaman sakladığı gözyaşlarını bırakıverir. Neden ağlıyorsun? Dersin.” Hiiç, bir şey kaçtı” der. Aslında kaçan bir şey vardır: Senin hissettiklerin onun gönlüne kaçmıştır. Seven insan sevdiğinden habersiz olur mu hiç!...
Benzer Konu Etiketleri
ilk İngiliz Kralı Rex, bastırdığı parasının ilk yüzüne besmele, diğer yüzüne de Peyga, Aşık Veysel - Uzun İnce Bir Yoldayım, kendimden(bu akşam yine hüzünle başlıyor), breakdans exsperesion crew hoş müzikli biraz uzun ama, O’na Dönsün Yüzün, ~♥~ •◘•forumumuzun Prens Ve Prensesi ~♥~ •◘•, uzun saçlı erkeklerin yaşadıkları, HAYAT UZUN BİR YOLCULUKTUR.... ne yarın ne de dün, Dostluk Gülü, sevgi ve dostluk, dostluk üzerine, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, dost nasıl olmalı, dostluk üzerine, dost (kendimden), hakiki dost şifadır, dostuma mektup, hakiki dost şifadır, DOSTUM SANA EMANET, Sagopa Kajmer - Ardından Bakarım, "BİZİM SİLAHIMIZ HER ZAMAN AŞAĞIYA BAKAR", beşiktaşlılar buraya bakarmısınız??,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike 1.6 i Source

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl