Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : kopardılar
Konu / Yazar Etiketler
seni de mi kopardılar dalından? - dadaş dalından, kopardılar, seni,

Zaman olur, an olur ve his olur yazarsın. Bazen de cümleler takılır kalır boğazına çıkmaz olur. Gözler sözün üzerinde gezinir ama bir türlü anlatamazsın. Yüreğindekileri anlatmak dilersin sözü hapsedersin ama birde bakarsın sen hapsolmuşsun.

Yağmur yağar ıslanırsın, güneş olur yanarsın, rüzgâr olur savrulursun. Kim der ki yağmur ıslatmaz, güneş yakmaz, rüzgâr savurmaz. Hey gidi günler hey diyeceksin ama geri gelmeyecek. Sözleri yetim ettin kaldılar ortada. Çıkmaz sokaklarda kaldı bak elinden tutanıda yok. Yetimdir yazdıktır, günahtır. Ey yetimim sana kıyamam ki ben. Kendime kıyarda sana kıyamam. Gün, güneşle olunca aydınlık bilirsin değil mi. Öyleyse neden ağlarsın bak güneş yine doğdu. Doğsada güneş peki içindeki güneş ne olacak. Dışım aydınlasında içim karanlık mı kalsın.

Kafiyeli söz kafiyesini öksüz bıraktı. Öyle anlar var ki baş eğersin tevekkül edersin. Baş eğişinde bile bir hicran var ey öksüzüm....

Benzer Konu Etiketleri
kendimden (seni bukadar sevmaseydim), Bir Tv programına gitseniz hangisine gidersinz??, bu gece seninleyim(kendimden), Rahdan - Sen ßenim Herşeyim Şarkı Sözü, Özletiyor Seni Bu Yağmurlar, Hangi yiyeceklerde nişasta vardır? Nişastalı yiyecekleri yerseniz ne olur?, Hangi yiyeceklerde şeker vardır? Şeker yerseniz ne olur?, Ben Her Şarkıda Seni SöyLedim, Seni DinLedim..,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike NonSteam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl