Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : süslendi
Konu / Yazar Etiketler
Atina, Türk bayraklaruyla süslendi - xxstyle süslendi, bayraklaruyla, Türk, Atina,
Yunanistan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti sırasında herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmaması için olağanüstü güvenlik tedbirleri aldı. Erdoğan'ın ziyaretine büyük önem verilmesi nedeniyle Atina caddeleri, bugün sabah Türk bayraklarıyla süslendi. Bayraklar, öğlen saatlerinde ise güvenlik gerekçesiyle kaldırıldı.
Yunan polisi, Erdoğan'ın ziyaretinde güvenlik zaafı yaşanmaması için yüzlerce polis görevlendirdi. Bu kapsamda en küçük bir sorun yaşanmaması için çalışmalar tamamlandı. Özel anti-terör timleri de, Elefteros Venizelos Havaalanı'ndan başlayarak Erdoğan'ın ziyaret edeceği mekanlar civarında görev yapacak. Bu arada Erdoğan'ın ikamet edeceği ve Türk-Yunan Ekonomik Forumu'nda konuşma yapacağı Hilton Otel'i civarında olağanüstü güvenlik tedbiri alındı.

Otel ve civarındaki sokaklarda park eden arabalar kaldırıldı. Çok sayıda polis, otelin dört bir yanında görev yapıyor. Erdoğan'ın ziyaret edeceği Akropolis Müzesi civarındaki arabalar...
Benzer Konu Etiketleri
Standart Sokratesin Mahkemesi ve cezasının infazı Beşinci yüzyılda Atina'da bir yurt, Ekopasaj.com - En uygun fiyatlar peşin fiyatına taksitle.., Atina'da şiddetli patlama, Atina'da protesto gösterisi, Anti Patinaj Sistemi (ASR), Yetenek sizsiniz türkiye başvuru formu, türklere özgü birkaç davranış, türk usulu başarının sırrı BİSMİLLAH, DÜNYADA TÜRKLERE SORULAN İLGİNÇ SORULAR, Türkler Cehenneme Girerse.!, türkiye:), Turkcell Genel Müdürü Yılın Ceo'su Oldu, TÜRKÇE'NİN TARİHİ GELİŞİMİ VE DEVİRLERİ,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Non Steam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl