Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : satın
Konu / Yazar Etiketler
Kıran Mallorca'yı satın alıyor - xxstyle alıyor, satın, Mallorcayı, Kıran,
İçinde bulunduğu maddi sıkıntılar nedeniyle Mallorca Futbol Kulübü satışta... İspanya'nın köklü kulüplerinden olan ve dünya futboluna birçok yıldız kazandıran Mallorca için TFF eski başkan yardımcılarından Tahir Kıran atakta. Kıran'ın önümüzdeki hafta içerisinde İspanya'ya giderek, Mallorca'nın gelir-gider bilançolarını inceleyeceği öğrenildi. Hesapların incelenmesinin ardından olumlu bir tablonun çıkması halinde Kıran'ın kısa süre içerisinde kulübü satın alması bekleniyor. Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Daniel Güiza'nın geldiği kulüp olan Mallorca bu sezon oynadığı futbolla La Liga'da kendine iyi bir yer buldu. Sezonu uzun süre 4. sırada götüren Mallorca ligin bitimine 1 hafta kala 5. sırada yer alıyor.
Cinayet için yeni balta satın almış - Hy_Tr almış, satın, balta, yeni, için, Cinayet,

src=http://w9.gazetevatan.com/newpics/news/261220092229349498336.jpgGülseren Serin cinayetinde yeni detaylar

Benzer Konu Etiketleri
Counter Strike Sxe Kıran Site, Rijkaard maksimum risk alıyor, Lisedeyken takdir,teşekkür alıyodum.Şimdi alttan alıyorum.. :)), Kitab Özeti Cinayet Nedeni, Kitab Özeti Cinayet, Cinayet davası, Minik Ebru Cinayete mi Kurban Gitti?, Kesik baş cinayetinin şüphelisi yakalandı, yok böyle bi gerizekalı bu işkenceyi size çektirdiğim için özürdilerim, arkaplan renkleri için, tek türkiye de Tarık için zaman daraldı, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, kalecinin içinden gecenler..içindeki sesi dinlio:D, Forumda kaybolanlar için yardım., Yeni bölümler açacagım fakat, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, Robin Hood yeniden geliyor!, Kayserispor lig de yeni lider, Yeni Temamız Hayırlı olsun., Sitemizde Yenilikler Yakındır Arkadaşlar, işte eklenen yeni gülücükler, cymbalta side antidepressant - cymbalta side anxiety, Gökhan'a karşılık Nonda + Hakan Balta!,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CSS i 1.6

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl