Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : sigarayı
Konu / Yazar Etiketler
Müslümanlara sigarayı bıraktıracak haber - Hy_Tr haber, bıraktıracak, sigarayı, Müslümanlara,
Bu haber sigara içen müslümanları ayağa kaldıracak cinsten... Öyle bir iddia ki duyduğunuz andan itibaren bir daha sigara içemeyeceksiniz.

Ne yaptıysanız olmadı mı? Bırakıp bırakıp yeniden mi başladınız. O zaman bu haberden sonra sigarayı bırakırsınız, tabii Müslümansanız. Sıkı durun açıklıyoruz: Sigarada domuz kanı var:

İddia Avustralyalı bilim adamı Chapman'dan. Chapman'a göre sigara firmaları, filtrelerde domuz kanı kullanıyor

FİLTRELERDE DOMUZ KANI ŞÜPHESİ

Sydney Üniversitesi’nden Profesör Simon Chapman, Hollanda’da yapılan bir araştırmaya dayanarak sigara filtrelerinin yapımında domuz kanı kullanılıyor olabileceğine dikkat çekti.

Chapman, kanın solunum organlarına oksijen taşımasını sağlayan hemoglobin isimli proteinin, zararlı kimyasalları süzme özelliği olduğu için filtrelerde kullanıldığını belirtti.

DÜŞÜNCESİ BİLE KORKUTUCU
...
sigarayı bıraktıran aşı - Hy_Tr aşı, bıraktıran, sigarayı,
NIcVAX adı verilen aşı, vücuda enjekte edilen antikorların bağımlılık yaratan nikotin moleküllerini engellemesini sağlıyor. Bu sayede nikotin molekülleri kan yoluyla beyne ulaşamıyor ve içici sigaradan istediği keyfi alamıyor. Aynı zamanda bunun bağımlılık yaratıcı etkisi de ortadan kaldırılmış oluyor.

Uzmanlar aşının bu yönüyle bugüne kadar sigarayı bırakmaya yardımcı olarak piyasaya sürülen nikotin tabletleri ve sakızlardan farklı olduğuna dikkat çekiyor. Aşının laboratuvardaki ilk insanlı deneylerinde yüzde 50'ye varan başarı sağlandı. Glaxo'nun aşı için 540 milyon dolar yatırım yaptığı ve bu aşıdan milyarlarca dolar gelir elde etmeyi beklediği belirtiliyor. Aşıyı kullanan deneklerin 1 yıl içinde yeniden sigara içmeme oranı aşısız sigara bırakanlara göre 3.5 kat daha başarılı. Aşı 1 yıldan az bir süre içinde piyasaya çıkacak. Sigarayı bırakmak isteyenler aşıyı birkaç ay üst üste olmak zorunda....
Benzer Konu Etiketleri
Bedensel Hareketler Dışında Haberleşme, Sivas’ta soba zehirlenmesi harika yorumlar haber, Galatasaray Neill i transfer etmek üzere. Harika yorumlar transfer haberleri, galatasaray orduspor harika yorumlar dan spor haberleri, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! habercii!, KIRILDIM AŞKA AMA ONUN HABERİ YOK..!!!!!, Galatasaray'a sevindirici haber, Kartal'a sakatlardan kötü haber!, GS Amblemi nasıl doğdu?, beşiktasın tarihi, kıyamet sonrası basın, sınav sonrası komedi:):), mesajlarıma nasıl renk veririm?, FoRuMuMuZu NaSıL BuLDuNuZ??, İşte Kazım'ın cezası!, aşırı üşüyen el ve ayaklara dikkat,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Serwery Counter Strike 1.6 Steam i NonSteam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl