Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : sona
Konu / Yazar Etiketler
Park çilesi sona eriyor - xxstyle eriyor, sona, çilesi, Park,
ABD ve Güney Koreli girişimcilerin kurduğu Parkmatic, katlı otoparklardan maksimum verimin alınmasını sağlıyor...

1997'den beri geliştirilen sistem, 13 yıl boyunca dünyanın değişik yerlerinde 700'den fazla katlı otoparkta kullanıldı.

Yüksek güvenlikli elektronik katlı otopark sistemi Parkmatic, Güney Koreli Dong Yang Menics şirketi tarafından geliştirildi. İleri mühendislik çalışmasının ürünü olan Parkmatic, katlar arasında hareket eden paletler ve asansörler sayesinde işliyor. Sürücü, aracını otoparkın girişinde özel bir bölmeye park ettikten sonra mekanik cihazlar devreye giriyor. Otomobilin yerleştirildiği platform, elektronik kızaklar ve asansörler ile otoparkın herhangi bir boş yerine götürülüyor. Paletler, 120 metrelik mesafeyi 90 saniyede kat edebiliyor. Aracını otoparktaki ileri teknolojiye emanet eden sürücüler, hem boş yer arama çilesinden kurtuluyor, hem de vakit kaybetmeden otoparktan ayrılabiliyor.
...
Liverpool'da Babel krizi sona erdi - Hy_Tr erdi, sona, krizi, Babel, Liverpoolda,

İngiltere Premier League ekiplerinden Liverpool'da sorunlu günler yaşayan Hollandalı futbolcu Ryan Babel, teknik direktör Rafael Benitez'den özür dilemesinin ardından takıma geri döndü.

Benitez, Stoke maçında kadroya alınmadığı için kendisini eleştiren futbolcunun, ofisine gelerek özür dilediğini söyledi.

Hollanda Milli Takımı'nın da formasını giyen futbolcunun hatasını kabul ettiğini ifade eden Benitez, ''Özür dilemesi benim için yeterli. Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum'' dedi.

Benitez, Babel'in, takımdaki yerini almak için gayret sarf edeceği sözünü verdiğini de kaydetti.

Benzer Konu Etiketleri
Sohbetin yeni adresi parksohbet.com, çocuk parkı, PARKINSON HASTALIGI, adana merkez park, işte bayan farkı otopark kullanımı, İnternette arama yaparken yağmur ormanı kurtarın, Yetenek Sizsiniz Türkiye Sin Park Crew -Break & Hiphop Dance harika yorumlar farkıyla, Rıdvan bu filmi öneriyor, Sabun Kiri Nasıl Gideriyor, Hangi maçı hangi kanal veriyor?, Klavyeyi nasıl kullandığınız hakkınızda önemli ipuçları veriyor. En azından bu araştı, Bir yanda sebze yeşeriyor, diğer yanda kar var, Babel geliyor, Tazminat krizi, Galatasaray'da Keita krizi kapıda, Umudun Bittiği Yer Hayatın Bittiği Yerdir, ÖDÜNÇ VERDİGİM BİR AŞK VARDI, Buğulanmış Bir Cama Ne Yazmak İsterdiniz?, Umudun Bittiği Yer Hayatın Bittiği Yerdir, UEFA Türkiye'ye kaç puan verdi?, Oyuncu Erdinç Dinçer vefat etti, Denizli sopayı gösterdi..,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Artykuly, Poradniki CS

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl