Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : türbe
Konu / Yazar Etiketler
Çin, tarihi türbe hırsızlarına ölüm cezası verdi - xxstyle verdi, cezası, ölüm, hırsızlarına, türbe, tarihi, Çin,
Çin, 2 bin 500 yıllık türbeleri soymak için patlatıcı ve iş makineleri kullanan çete üyesi dört kişiyi ölüm cezasına çarptırdı.
Çin resmi ajansı Xinhua, ölüm cezası alan 4 hırsızın, 27 kişilik bir soyguncu çetesinin üyesi olduğunu duyurdu. Çete 2008-2009 yılları arasında, başkent yakınlığındaki Hunan eyaletinde ondan fazla tarihi mezar ve türbeyi talan etmişti. Mezar hırsızlarının Çin?in koruma altına aldığı 200?den fazla tarihi eseri çaldığı belirtiliyor. Türbelerden birinin yaklaşık iki bin 500 yıl öncesi dönemde yapıldığı tahmin ediliyor. Çetenin yakalanması ile çalınan eserlerin tamamının bulunduğu açıklanmıştı.

Çin Halk Mahkemesi, türbe hırsızlarından dördüne ölüm cezası verirken, diğerlerini ise hapis cezası aldı.

CİHAN
Benzer Konu Etiketleri
Şehit Kubilay Filmi 23 Aralıkta gösterimde Yalçın Mıhçı Arda Kural, tek türkiye de Tarık için zaman daraldı, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, gerçek CİN resmi +18 %100, kalecinin içinden gecenler..içindeki sesi dinlio:D, Forumda kaybolanlar için yardım., çin işi çalıntı marka:):), Ve insanoğlu sonunda Mars'a ayak basmaya hazırlanıyor: İşte tarihi an ile ilgili bilm, HİCRET'İN İSLÂM TARİHİNDEKİ YERİ VE ÖNEMİ, Sinema Tarihi, Bryant, Lakers'ın Tarihinde En Çok Sayı Atan Oyuncu, Kan Uykusu Tarihi belgesel burada, Bağlamanın Tarihi ve Özellikleri, beşiktasın tarihi, TÜRKÇE'NİN TARİHİ GELİŞİMİ VE DEVİRLERİ, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan, bu bölümün yöneticisi olmak istiyorsan...., trafik cezası, Standart Sokratesin Mahkemesi ve cezasının infazı Beşinci yüzyılda Atina'da bir yurt, HERON’a 6 milyon $ performans cezası, Tatlıses ve Alişan'a Hapis Şoku!! İbrahim Tatlıses ve Alişan 1 yıl 10 ay Hapis Cezası, Arkadaşını kaçırdı, 15 yıl hapis cezası aldı, PJAK'lı kadın tutsağa ömür boyu hapis cezası verildi, İşte Kazım'ın cezası!, Almanya Google'a süre verdi, Kilo verdiren 31 öneri, Ders Verdik Kupa Aldık, 11 asker ifade verdi, İhtiyar arama motoru Yahoo, genç Google'ın iyiliği için birkaç ufak nasihat verdi, ÖDÜNÇ VERDİGİM BİR AŞK VARDI, UEFA Türkiye'ye kaç puan verdi?,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a -

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl