Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : ufak
Konu / Yazar Etiketler
Kitab Özeti Hayatınızı kolaylaştıran ufak tefek şeyler - spring27 şeyler, tefek, ufak, kolaylaştıran, Hayatınızı, Özeti, Kitab,
Yazan:Nur Şekercioğlu


ş hayatınızdan aile ve arkadaşlarınızla yaptıklarınızdan çok mu stres oldunuz? Egzersiz taleplerinden ve fazla bilgi yüklenmekten dolayı bitkin mi düştünüz? Kişisel enerji krizinin pençesinde misiniz?

Sağlık uzmanları; bu bıkkınlığın günümüzde birçok hastadan birçok şekilde duyulan en yaygın şikâyet olduğunu belirtmektedirler.

Enerji… tam olarak nedir? Fiziksel olarak ellerimizle tutamamanıza rağmen güneşin enerjisini ışık olarak görebiliriz sıcaklık olarak hissedebiliriz ve bu enerjinin kanıtlarını etrafımızdaki günlük yaşamda da farklı şekillerde görebiliriz.

Bir besin diyetinin uyarıcı etkileri gücünüzün ve dayanıklılığınızın daha fazla farkında olmanızı sağlayabilir.

Pozitif zihinsel enerji de bir tür kelime ya da düşünsel mimik vasıtasıyla iletilebilir. İyileştirme enerjisi; ellerin üzerine konması Reiki yani dokunma terapisi masaj ya da sadece...
İhtiyar arama motoru Yahoo, genç Google'ın iyiliği için birkaç ufak nasihat verdi - Hy_Tr verdi, nasihat, ufak, birkaç, için, iyiliği, Googleın, genç, Yahoo, motoru, arama, İhtiyar,
BBC News'e konuşan Yahoo CEO'su Carol Bartz, Google'ın başının belada olduğunu söyledi ve Google'a birkaç tavsiyede bulundu.
Google'ın aramak tan daha fazlasını yapması gerektiğini söyleyen Bartz; Google işlerini değişik alanlara da kaydırmazsa ileride sorunlar yaşayacak. Google yalnızca arama motoruyla tanınıyor. Bu ise bizim işimizin yalnızca yarısı, onların ise yüzde 99.9'u. Google'ın ilginç olması için her yıl Yahoo büyüklüğünde bir şirket yetiştirmesi lazım dedi.
Bartz, Yahoo'yu ayağa kaldırmak için Microsoft'la beraber bir arama motoru ortaklığına girmişti. Ancak Yahoo CEO'su rakiplerini pek takip etmiyor ve Google'ın Android, Buzz, Chrome gezgin ve işletim sistemini ve daha birçok şeyi pek de bilmiyor gibi görünüyor.
dikkat sitemizde ufak bi arıza çıktı!!! - Hy_Tr çıktı, arıza, ufak, sitemizde, dikkat,
arkadaşlar demin eski tema bozuldu en kısa zamanda yenileyeceğim
ufak bir istek - rıdvan istek, ufak,
Admin'im ben sitede Mod veya benzer görev istiyorum.
Cevabınızı bekliyorum. ;)
Benzer Konu Etiketleri
Cinayet için yeni balta satın almış, yok böyle bi gerizekalı bu işkenceyi size çektirdiğim için özürdilerim, arkaplan renkleri için, tek türkiye de Tarık için zaman daraldı, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, ALLAH için evlenip, ALLAH için evlendiren, ALLAH'ın dostluğunu kazanır, kalecinin içinden gecenler..içindeki sesi dinlio:D, Forumda kaybolanlar için yardım., bana birkaç gün müsade. harika yorumla görüşmek üzere, BİRKAÇ DAKİKADA RAHATLAMA TEKNİĞİ, herkes ve birkaç kişi, türklere özgü birkaç davranış, birkaç ata sözü yazayım dedim, nasihat, Sokrates'den nasihat, bir kaç nasihat, Almanya Google'a süre verdi, Çin, tarihi türbe hırsızlarına ölüm cezası verdi, Kilo verdiren 31 öneri, Ders Verdik Kupa Aldık, 11 asker ifade verdi, ÖDÜNÇ VERDİGİM BİR AŞK VARDI, UEFA Türkiye'ye kaç puan verdi?, Sayın üyelerimizin dikkatine!!, DiKKaT YöNeTiCiLeRe & ÖZeL ÜYeLeRiMiZ iÇiN YeNi BöLüMüMüZ aÇıLDı!!, Yemek üstü çaya dikkat, Kış hastalıklarına dikkat!,, aşırı üşüyen el ve ayaklara dikkat, ZiYaReTÇiLeRin DiKKaTiNe!!!, DiKKaT SiTeMiZe UYGuN FiYaTLaRa ReKLaM VerMeK iSTeYeNLeR BuRaYa LüTFeN, Sitemizdeki telif hakkı bulunan program , oyun , film , müzik konuları hakkında, Dikkat sitemizde 2 üye banlandı!, Dikkat Sitemizde artık üyelerimiz birbirlerine puan verebilecek, Dikkat sitemizde bu akşam çalışma olacak, sitemizde mahkeme, dikkat sitemizde 20 kişi cezalandırılmıştır. harika yorumlar yönetimi, Sitemizde Yenilikler Yakındır Arkadaşlar, HaRiKa YoRuMLaR a HoŞGeLDiNiZ!! arızateda!, Geciktirici Sprey, Öğretmenlerin Beklediği Kitap Çıktı, Atlantis, son yolculuğuna çıktı, Atlantis son yolculuğuna çıktı, Görüntünün Adresi Toronto Çıktı, Katliam, katil babanın ölümüyle ortaya çıktı!, Fenerbahçe Acıbadem namağlup çıktı, AB nin istekleri(okumadan geçmeyin derim gerçekler), Rank İstek, katagori istek, Kriz Insanlarin Çalisma Isteklerini Etkiledi, küçük bir istek, video film bölümü istek, istekleriniz,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - Counter Strike NonSteam

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl