Harika Yorumlar


Sayfa: 1

Sonuçlar : yalanı
Konu / Yazar Etiketler
Çocukların piton yalanı! Mersin'de, bir grup çocuk 5 metrelik dev piton yılanını 'biz - Hy_Tr yılanını, piton, metrelik, çocuk, grup, Mersinde, yalanı, Çocukların,

Aydınlıkevler Mahallesi Okan Merzeci Bulvarı üzerinde bir grup çocuk, ellerinde 5 metre uzunluğundaki dev piton yılanını sokak arasında dolaştırarak, Yılan öldürdük diye ortalığı ayağa kaldırdı. Yılanı gören vatandaşlar da gazetecileri arayalarak haber yapılmasını istedi. 

Olay yerine giden gazeteciler, yolda cansız vaziyette yatan dev piton yılanı ile karşılaşınca şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yılanın başında objektiflere gururla poz veren çocuklar, yılanı yuvasından çıktığı sırada bışana taş vurarak öldürdüklerini ileri sürdüler. Gazetecilerin 'Hiç korkmadınız mı? şeklindeki sorusuna, Neden korkalım ki, böyle çok yılan öldürdük. Bu büyüklükte böyle çok yılan var buralarda. Yavruları bile var bunların şeklinde cevap vererek, yalanlarına devam ettiler. Çocuklar daha sonra, yılanın yuvası olduğunu iddia ettikleri çukuru da gösterdiler.

Çocukların yılan hikayesini dinleyen gazeteciler, bu bölgede 'piton...

Benzer Konu Etiketleri
Oturma Grupları, Müzik Gruplarının Eski Dilde İsimleri, Yarın Grup Toplantısında Baykal Yok, grup korİdor senİn o gözlerİn varya, grup as - gitme dur, 80'lerin sonu 90'ların başında çocuk olmak, Nerde Benİm ÇocukluĞum, Dursun Ali Erzincanlı - Asr-ı Saadette Çocuk Olmak..., Zavallı Çocuk... Namık Kemal..., Başka Semtin Çocukları hd kalitesiyle izle, çocuklarda beslenme, içimdeki çocuk (kendimden), çocukluğumuzda yaptıklarımız..,
Basit Etiket Sistemi Plugin by Kupo v 0.9a - CSS i 1.6

Sayfa: 1

İletişim | www.harikayorumlar.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS
Türkçe Çeviri: MyBB
Powered By: MyBB - Tema Hakları= HaRiKa YoRuMLaR a Aittir!!

Dikkat!!Sitemizdeki mp3 ler tanıtım amaçlı eklenmiştir. Lütfen bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz.Sitemizdeki paylaşımlar da alıntı olanların belirtilmesi gerekir ayrıca sitemizden alıntı yapıldığında harikayorumlar.com eklenmesi zorunludur!!

Harika Rss / Site tanıt /Rss Abone /         Ücretsiz Site Ekle / Forum Arama / Forum /

Harika Arşiv / Site Map1 / Harika Rss /   Websiteni Ekle / Harika İstatistik / İndir /

Yorum / Site Map 2 / Yorum Nedir? /      Harika Manzaralar / Yorumla / Reklam Ver /

Site Map 4 / Site Map 3 / Site Map 5 /     Günün Yorumları /Haber Yorum, Son Dakika Haberler Tag Cloud GebzeTncl